2019 m. kovo 24 d., sekmadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
SAVIVALDYBĖS VADOVAI GERAI ĮVERTINO INVESTICINIUS PROJEKTUS

Šiaulių rajono savivaldybės vadovai ir specialistai apžiūrėjo objektus, kuriems buvo numatytas finansavimas vykdant įvairius investicinius projektus. Apsilankyta Vijoliuose, Sutkūnuose ir Naisiuose. Įgyvendinant projektą „Eismo saugumo priemonių gerinimas Šiaulių rajone“ buvo numatyta įrengti pėsčiųjų takus Aukštelkės, Ginkūnų, Bubių, Gegužių, Dirvonėnų, Verbūnų, Gruzdžių ir Vijolių kaimuose.

Šie takai yra integruoti į esamą šaligatvių ir pėsčių-dviračių takų tinklą bei dalinai sprendžia šaligatvių jungčių problemą bei prisideda prie saugaus ir nenutrūkstančio pėsčiųjų judėjimo, teigiamo poveikio žmonių gyvenimo kokybei, eismo dalyvių prevencijos stiprinimo.

Vijolių gyvenvietėje Santarvės gatvėje įrengta apie 300 m. pėsčiųjų tako, Bubių gyvenvietėje įrengta apie 386 metrų Šilojų gatvės pėsčiųjų tako. Dirvonėnų kaime įrengta apie 300 metrų pėsčiųjų tako Juozo Ruzgio gatvėje. Verbūnų kaime Radvilų gatvėje įrengta apie 205 metrų pėsčiųjų tako ir pakeistas apšvietimas. Aukštelkės gyvenvietėje Paparčių gatvėje įrengta apie 270 metrų pėsčiųjų tako. Taip pat gatvių rekonstrukcijos darbai vyksta ir kitose gyvenvietėse.

Projekto "Viešosios infrastruktūros įrengimas Sutkūnų kaime“ metu 2018 metais sutvarkyti parko takai šalia Aukštrakių gatvės bei įrengtas parko teritorijos apšvietimas, aptverta parke esanti sporto aikštelė, sutvarkyta scenos aikštė įrengiant suoliukus, šiukšliadėžes, dviračių stovus. Taip pat sutvarkytas Aukštrakių gatvės šaligatvis bei įrengtas šaligatvis Sutkūnų gatvėje.

Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras pažymėjo, jog gerai, kad patys gyventojai prisideda prie gatvių rekonstrukcijos darbų. Vijoliuose gyventojai prisidėjo rengiant techninį projektą, o savivaldybė skyrė lėšas pačios gatvės rekonstrukcijai. Iš Europos Sąjungos fondų lėšų buvo paklotas šaligatvis.

Naisiuose įrengta vaikų žaidimo aikštelė ir treniruokliai ypač pradžiugino Naisių bendruomenės pirmininkę Ritą Žukauskienę.

“Ši vaikų žaidimo aikštelė buvo labia laukta, bendruomenės narių apkalbėta, tad čia atgaivą ras ir mažamečiai ir tėveliai, seneliai, močiutės”, - pažymėjo Naisių bendruomenės pirmininkė Rita Žukauskienė ir pridūrė, jog Naisiai beveik viską turi, tad dar lieka sutvarkyti kai kurias gatves ir įgyvendinti seną svajonę – turėti fontaną.

Šiaulių rajono savivaldybės vadovai – meras Antanas Bezaras, administracijos direktorius Gipoldas Karklelis dažnai susitinka su rajono kaimų ir miestelių bendruomenėmis, išklausomi pageidavimai, sprendžiamos problemos.

 

Zigmas Ripinskis

 

*   Gautas sutikimas fotografuoti ir viešinti 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


Spausdinimo versija Atgal