2019 m. rugsėjo 21 d., šeštadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Renginiai
                                                
                                                                                                      

     

ŠIAULIŲ RAJONO ŠVIETIMO CENTRO 2013 M. BIRŽELIO MĖNESIO

RENGINIŲ PLANAS

2013-05-29, V-53

Kuršėnai

Eil. Nr.

Diena

Valanda

Renginio pavadinimas

Dalyvauja

Vieta

Lektoriai/atsakingi

Registracijadalyvio mokestis

1

3

-

Edukacinė išvyka „Mokyklų bibliotekų darbuotojų kompetencijos tobulinimas, taikant šiuolaikines priemones"

Mokyklų bibliotekininkai

Telšių Ateities pagrindinė mokykla

L.Kasparienė,

G.Vaičėnienė

-

2

3

10.00

Projekto „Kuriame respubliką" baigiamasis renginys „Sveika vasara"

Bubių, St.Anglickio, Pavenčių mokyklų, Meškuičių, L.Ivinskio gimnazijos  komandos

Bubių mokykla

V.Radionovienė, D.Diktanienė

-

3

3

10.00

Seminaras „Mobiliųjų įrenginių galimybės ugdymo procese"

Mokyklų vadovai

Pavenčių mokykla

S.Riškienė

-

4

3

-

Edukacinė išvyka „Ugdymo įstaigų bendradarbiavimas. Gerosios patirties sklaida"

Ikimokyklinio ugdymo įstaigų vadovai

Palanga

L.Kasparienė

 

5

4

13.00

Seminaras „Interaktyviųjų technologijų taikymo ir vartojimo privalumai bei galimybės ikimokykliniame ir pradiniame  ugdyme"

Ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo pedagogai

Švietimo centras

L.Kasparienė,

projekto ekspertai

 

6

5

12.00

Seminaras „Laimės samprata tradicinėje kultūroje"

Folklorinių ansamblių vadovai

Kultūros skyrius

A.Brijūnienė,

J.Lubienė, kultūros skyriaus darbuotojos

 

 

7

6

10.00

Gabių mokinių ir jų mokytojų pagerbimo šventė „Žvaigždės ir žvaigždutės‘2013".

Rajono mokiniai ir mokytojai

Kultūros centras

D.Diktanienė

 

8

7

13.00

Privalomojo higienos mokymo programa

l/d „Buratintas" bendruomenė

l/d „Buratinas"

SDG lektoriai

 

9

10

9.00

Privalomojo higienos mokymo programa

Šakynos ir Žarėnų mokyklų bendruomenės

Šakynos mokykla

SDG lektoriai

 

10

10

-

Edukacinė išvyka „Anykščių ir Rokiškio krašto istorinis ir kultūrinis paveldas integruotose pamokose"

Drąsučių mokykla

Anykščiai, Rokiškis

 

D.Petkienė

 

11

10

12.30

Seminaras „Dėžutė dovanai. Išklotinė, dėžutė, dekoras. Programa GoogleSkechUp"

Dailės, technologijų, pradinių klasių mokytojai

Pavenčių mokykla

A.Jakelaitis

 

12

11

9.00

Privalomojo higienos mokymo programa

Raudėnų ir Dirvonėnų mokyklų bendruomenės

Raudėnų mokykla

SDG lektoriai

 

13

11

12.00

Profesijos ir gimnazijos mokytojų metodinių darbų parodos atidarymas

Įvairių dalykų mokytojai

VšĮ Kuršėnų politechnikos mokykla

L.Kasparienė

 

14

11

13.00

Metodinė konferencija „Menas ir mokslas-geriausi tautinių vertybių ambasadoriai Europoje"

Įvairių dalykų mokytojai

VšĮ Kuršėnų politechnikos mokykla

L.Kasparienė

 

15

12

10.00

Privalomojo higienos mokymo programa

Gilvyčių mokyklos bendruomenei

Gilvyčių mokykla

SDG lektoriai

 

16

12

-

Edukacinė išvyka „Pamario kraštas istoriniu, geografiniu ir kultūriniu aspektu"

Šakynos mokyklos bendruomenė

Klaipėda

 

V.Arvasevičius

 

17

12

-

Edukacinė išvyka „Edukacinių aplinkų tobulinimo galimybės"

Saulėtekio gimnazijos bendruomenei

Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija

H.Zudermano mokyklos mokytojai

 

18

14

9.00

Privalomojo higienos mokymo programa

Aukštelkės mokyklos bendruomenė

Aukštelkės mokykla

SDG lektoriai

 

19

15

-

Edukacinė išvyka „Kūrybinės partnerystės - akademiškumo ir kūrybiškumo dermė"

Juliaus Janonio gimnazijos mokytojai

Vilniaus licėjus

G.Kazimieraitienė

 

20

15-16

10.00

Seminaras „Specifinių instrumentų valdymo įgūdžių reikšmė perteikiant įvairių epochų muzikos turinį"

Lietuvos meno mokyklų smuiko, violončelės, fortepijono specialybių mokytojai, koncertmeisteriai

S.Sondeckio menų mokykla

L.Kasparienė

 

21

17

9.00

Privalomojo higienos mokymo programa

St.Anglickio mokyklos bendruomenei

St.Anglickio mokykla

SDG lektoriai

 

22

17

11.00

Seminaras "Kūrybiškumo ugdymo  metodikos panaudojimas pamokose"

pradinių klasių bei 8 ir 11 klasių lietuvių kalbos mokytojai

Švietimo centras

D.Diktanienė

Registracija iki 06-12 d. švietimo centre

23

18

10.00

Privalomojo higienos mokymo programa

neformaliojo ugdymo įstaigų mokytojai

Kuršėnų meno mokykla

SDG lektoriai

 

24

19

9.00

Privalomojo higienos mokymo programa

Drąsučių mokyklos bendruomenė

Drąsučių mokykla

SDG lektoriai

 

25

19

-

Edukacinė išvyka „Gamtos ir kultūros paveldas Mažeikių ir Skuodo rajonuose"

Ginkūnų mokyklos mokytojai

Skuodas

L.Steponavičienė

 

26

19

-

Edukacinė išvyka „Pamario krašto istorinis, kultūrinis ir gamtinis paveldas"

Bubių mokyklos mokytojai

Šilutė, Rusnė

V.Radionovienė

 

27

21

-

Edukacinė išvyka „Nemuno kilpų regioninio parko edukacinės galimybės"

Verbūnų mokyklos mokytojai

Birštonas, Pažaislis

V.Turskis

 

28

22

-

Edukacinė išvyka „Mokinių smurto prevencija, Sankt Peterburgo patirtis"

-

Peterburgas

D.Diktanienė

Registracija baigta

 

_______

 

 

Spausdinimo versija   Paskutinis atnaujinimas: 2013-08-28 13:25:11 Atgal