2019 m. rugsėjo 23 d., pirmadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Aktualijos
PRIVAČIŲ MIŠKO SAVININKŲ DĖMESIUI!

Aplinkos ministerijos užsakymu viešosios nuomonės ir rinkos tyrimų kompanija  „Factus“ atlieka privačių miško savininkų apklausą apie privačiuose miškuose vykdytą miškų ūkio veiklą, jos intensyvumą, miško savininkams iškylančias problemas, miško savininkų miškininkystės žinių lygį bei mokymosi, švietimo ir konsultavimosi poreikius, turimas žinias apie Europos Sąjungos paramą miškų ūkiui, esamą kooperavimosi ir asocijavimosi padėtį. Apklausos rezultatai bus panaudojami formuojant privačių miškų ūkio reguliavimo prioritetus, rengiant atitinkamų teisės aktų projektus ir organizuojant privačių miškų savininkų konsultavimą.

 

Norime Jūsų labai paprašyti pagalbos. Prašome pasidalinti apklausos nuoroda bei informacija, kad galėtume pasiekti kuo daugiau miško savininkų bei surinkti kuo didesnę nuomonių įvairovę. Laiške rasite nuorodą į elektroninę apklausos versiją, tačiau esant poreikiui galėtume atsiųsti ir popierines anketas.

Jeigu esate privataus miško savininkas (privatus asmuo, bet ne įmonė) kviečiame skirti 10 min. ir užpildyti anketą, kurią rasite čia: http://www.factus.lt/survey/index.php?sid=39636&lang=lt.

Jei turite daugiau nei vieną miško valdą, atsakinėdami į klausimus galvokite apie kurią nors vieną, pavyzdžiui – didžiausią, turimą valdą.

Jūsų nuomonė ir patirtis yra labai svarbi. Apklausos duomenys bus naudojami bendrai statistinei analizei, apdorojami ir pateikiami tik apibendrinta forma.

Apklausos dalyviai dalyvaus loterijoje, kurios metu bus išrinkti 5 laimėtojai. Jiems padovanosime 30 eurų vertės dovanų kuponus.

Kilus klausimams, galima susisiekti su apklausos organizatoriaus atstovu: Gintare Blažaite, Viešosios nuomonės ir rinkos tyrimų kompanijos „Factus“ projektų vadovė, el.p gintare@factus.lt arba info@factus.lt

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal