2019 m. spalio 15 d., antradienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
PRADĖTAS STATYTI PĖSČIŲJŲ TILTAS PER VENTĄ

Atėjo tas metas, kai pradėtas statyti pėsčiųjų tiltas per Ventą Kuršėnuose. Naujasis statinys trauks ne tik originalia išvaizda, bet ir interaktyvaus ir išmanaus tilto sprendimais. Šiaulių rajono savivaldybei įgyvendinant projektą „Ventos upės viešosios erdvės Kuršėnų mieste įrengimas ir pritaikymas bendruomeniniams ir verslo poreikiams“ (iš dalies finansuojamą iš Europos regioninės plėtros fondo) Ventos upės dešiniojo kranto teritorijoje bus įrengti ne tik pėsčiųjų takai, vaikų žaidimų aikštelė, lauko treniruokliai, prieplauka, maudykla, lauko terasa bei sutvarkyta žalioji zona, bet ir pastatytas pėsčiųjų ir dviračių tiltas.

Naujuoju tiltu – nuo centrinės miesto dalies (L. Ivinskio aikštės) iki Kuršėnų dvaro parko – bus galima patogiai pasiekti Kuršėnų kultūros centrą, mokyklą, bei parką, kuriame vyksta masiniai renginiai ir šventės. Projekto vadovas Alvydas Žirgulis, Šiaulių rajono savivaldybės turto valdymo skyriaus vedėjo pavaduotojas, džiaugiasi, kad „statomas tiltas taps nauju traukos centru prisidedančiu prie miesto viešosios erdvės modernizavimo pritraukiant papildomus lankytojų srautus, padidinant paklausą vietos verslininkams ir naujoms investicijoms, pagerės gyventojų

mobilumas“.

Tiltas trauks ne tik norinčius pasimėgauti ramiais pasivaikščiojimais, bet ir išmaniųjų technologijų naudotojus. Vienoje iš tilto aikštelių bus įrengta multifunkcinė stotelė, kurioje sumontuotas įrenginys saulės energiją verčiantis oru, energija, bendravimu ir saugumu.

Šiuos technologinius sprendimus suprojektavo UAB „Atamis.

Naujai įrengta Ventos upės pakrantės erdvė neabejotinai taps viena iš labiausiai lankomų vietų

kuršėniečiams ir atvykstantiems svečiams, išsiskirianti originalia išvaizda ir technologiniais sprendimais ne tik Šiaulių regiono, bet ir visos Lietuvos kontekste.

Pėsčiųjų tilto statybos darbus vykdo AB „Kauno tiltai“.

 

Pagal pateiktą informaciją parengė Zigmas Ripinskis

Nuotr. Zigmo Ripinskio

* Gautas sutikimas viešinti

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


Spausdinimo versija Atgal