2019 m. liepos 22 d., pirmadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
ĮVAIKINTI AR GLOBOTI VAIKĄ – SVARBUS, ATSAKINGAS IR LABAI KILNUS, KITUS ĮKVEPIANTIS POELGIS

Liepos 5 dieną į Kuršėnų vaikų globos namų Globos centrą buvo pakviesti Šiaulių rajono globėjai, kurie globoja svetimus ar giminaičių vaikus. Susirinkusius į Globėjų dienos šventę sveikino Kuršėnų vaikų globos namų direktorius Feliksas Rudzinskas. Didžiuojamės tais žmonėmis, kurie dovanoja vaikui viltį surasti namus. Įvaikinti ar globoti vaiką – svarbus, atsakingas ir labai kilnus, kitus įkvepiantis poelgis.

Visada džiaugiamės, jei atsiranda naujų šeimų, naujų globėjų, kurie suteikia vaikams namų šilumą. Visada laukiame tų, kurie širdies kertelėje pasvarsto apie galimybę globoti be tėvų globos likusį vaiką, - sakė F.Rudzinskas.

Apie savo asmeninę patirtį papasakojo šventėje dalyvavę globėjai, budintys globotojai, didžiulio palaikymo ir pagarbos sulaukė Ingridos Volosovos šeimyna, kuri kartu su vyru jau 16 metų globoja vaikus. Psichologės-psichoterapeutės D.Grakauskaitės-Šličienės biblioterapijos užsiėmimas globėjams teikė emocinę paramą ir skatino atrasti dar neatrastų savo galimybių.

Susirinkusius globėjus pasveikino ir jų globojami vaikai, dovanodami savo pagamintus darbelius, lauko gėlių puokštes.

Tokie renginiai, ne tik padėka globėjams, bet ir yra paskatinimas tiems, kurie vis dar nesiryžta paimti į savo šeimą mažo žmogaus, skirti jam savo širdies šilumą ir rūpestį bei suteikti galimybę vaikui augti ramiai ir laimingai.

 

Jolanta Mankuvienė

Kuršėnų vaikų globos namai

Socialinė pedagogė

 

 

 

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal