2019 m. birželio 16 d., sekmadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
TARPTAUTINIO PROJEKTO ERASMUS + ,,READY , STEADY, START! BETTER LIVING THROUGH OLD GAMES’’ SUSITIKIMAS KUŽIŲ GIMNAZIJOJE

Tarptautinių mainų parnerysčių projektas vykdomas jau antrus metus. Minėtame projekte dalyvauja šešios skirtingos šalys: Lietuva, Lenkija, Latvija, Bulgarija, Turkija, Rumunija. Kiekvieno suitikimo metu skirtingose šalyse yra vykdomos ir pristatomos numatytos veiklos, užduotys. Vyksta mokymai, edukacijos, kuriami produktai. Projekto tikslas supažindinti, priminti mokiniams senuosius judriuosius žaidimus. Todėl kiekvieno susitikimo metu mokiniai ir mokytojai įvairiais būdais ir metodais yra įtraukiami į kūrybiškai parengtas užduotis, veiklas.

 

Karštą birželio pirmadienį Kužių gimnazija pradėjo iššūkių kupiną tarptautinio projekto Erasmus+ susitikimo savaitę. Numatyti ir suplanuot įvairūs gimnazijos mokinių pasirodymai, pasakojimai apie vietos objektus, pastatus, paminklus. Taip pat laukia edukaciniai užsiėmimai ir ekskursija Naisiuose, Kryžių kalne, Kryžių kalno vienuolyne. Bus lankomi muziejai ne tik Šiaulių mieste, bet ir Klaipėdoje, Nidoje.

O svarbiausia, bus surengtos pamokos naudojant žaismingą ,,Stotelių metodą’’. Svečiai ir gimnazijos mokiniai ne, tik išbandys minėtą mokymo ir mokymosi metodą, bet vertins ir įsivertins savo patirtį, jausmus. Svečiai pristatys po vieną skirting žaidimą, kurį taiko kaip mokymo metodą skirtingų dalykų pamokose. Vysks refleksija, įsivertinimas, emocijų matavimas. Baigiamojoje vakarienėje dalyvaus trys kartos – mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai, seneliai. Kužių moterų ansamblis ,,Ringuva‘‘ mokys vakaro dalyvius žaisti dainuojamuosius žaidimus.

Projekto dalyviai jau apsilankė Šiaulių rajono savivaldybėje, kur juos maloniai sutiko Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Česlovas Greičius ir Švietimo ir sporto skyriaus vedėjos pavaduotojas Raimondas Galkus. Jie papasakojo apie Šiaulių rajoną, švietimo sistemą Lietuvoje, visų projekto dalyvių atstovams įteikė atminimo dovanėlių. Buvo parodytas filmas apie Šiaulių rajoną, įsiamžinta bendroje nuotraukoje.

 

Jurgita Kragienė

Kužių gimnazijos dailės mokytoja, projekto koordinatorė

 

* Gautas sutikimas viešinti

 

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal