2019 m. kovo 27 d., trečiadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
ŠIAULIŲ RAJONO NEĮGALIEJI RINKOSI Į DRAUGIJOS ATASKAITINĘ KONFERENCIJĄ

Kuršėnuose įvyko Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos ataskaitinė konferencija. Konferencijoje susirinko 7 padalinių (Kuršėnai, Gruzdžiai, Kužiai, Aukštelkė, Kairiai, Žadžiūnai ir Meškuičiai) atstovai. Pažymėtina, jog iš Žadžiūnų ir Gruzdžių padalinių atstovai buvo atvežti ir parvežti neseniai gautu Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos autobusu.

Neįgalieji buvo labai patenkinti, jog nereikėjo samdyti automobilių dėl atvežimo į konferenciją. Visi neįgalieji išreiškė didžiulę padėką ir rūpestį Šiaulių rajono savivaldybei už paskirtas lėšas autobuso išlaikymui, o Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras padėjo pasirūpinti autobuso laikymo vieta. Dabar bus galima neįgaliesiems padėti pasiekti savo padalinių dienos užimtumo veiklas tam panaudojant nuosavą autobusą.

Šiaulių rajono neįgaliųjų draugija vykdomas sveikatos projektas. Projekte yra numatyti masažai ir paskaitos, todėl šioms veiklos irgi pasitarnaus minėtas autobusas. Taip pat Neįgaliųjų draugija turi tris moterų ansamblius, dramos būrelius, kuriems jau seniai reikalingas autobusas.

Apie Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos veiklą susirinkusiems išsamų pranešimą perskaitė Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Elena Kačinskienė. Ji pasdžiaugė, jog neįgalieji turi galimybę pasidalinti gerąja patirtimi su išradingiausiais Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos padaliniais: Kairiuose (vadove Alma Jankauskaitė), Aukštelkėje (vadovė Violeta Budreckienė), Kuršėnuoe (vadovė Nijolė Stonkienė) Gruzdžiuose (vadovė Julita Stanislava Dijokienė). Iš gautų projektinių lėšų nupirktos aprangos moterų ansambliams. Minėtoje ataskaitinėje konferencijoje buvo įteiktos dovanėlės Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos padalinių pirmininkams, moterų ansamblių vadovėms ir kitiems aktyviausiams Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos nariams.

Elena Kačinskienė ir visi konferencijos dalyviai liko sužavėti Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro meno kolektyvų pasirodymu. Taip pat koncertavo Kuršėnų padalinio moterų ansamblis „Svaja“.

Konferencijoje padėkota kolektyvų vadovams: Birutei Lazadauskytei, Danutei Streckienei, Rasai Zelbienei, Kristinai Lučinskaitei, Lionei Klemanskienei.

„Tikimės, jog mūsų Šiaulių rajono savivaldybė ir Šiaulių rajono neįgaliųjų draugija tęs suplanuotus darbus,“ – pažymėjo Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Elena Kačinskienė.

Konferencijos dalyvius pasveikino Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Algis Mačiulis.

 

Pagal pateiktą medžiagą

parengė Zigmas Ripinskis

 

* Gautas sutikimas viešinti

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal