2019 m. rugpjūčio 23 d., penktadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
UŽSIREGISTRAVUSIŲJŲ VYKTI Į BALTIJOS KELIO RENGINIUS - BEVEIK 200!

Džiaugiamės, kad vykti į Baltijos kelio renginius Paįstryje ir Vilniuje užsiregistravo beveik 200 Šiaulių rajono žmonių! Vyksime net 5 autobusais! Taip pat dalis į renginius istorinėje Šiaulių rajonui vietoje Paįstryje, kur Šiaulių rajono žmonės susikibo į Baltijos kelią 1989 metų rugpjūčio 23-ąją, vyks ir savo transportu. Labai laukiame prisijungiant prie Šiaulių rajono žmonių Gyvojoje Grandinėje Vilniuje! Kviečiame gyvenančius Vilniuje, besisvečiuojančius tuo metu Lietuvos sotinėje ateiti į Baltijos kelią! Kraštiečiai, mes jūsų lauksime susikimbant į Gyvąją Grandinę Vilniuje po Šiaulių rajono vėliava!

Baltijos kelio 30-mečio minėjimo – Gyvosios grandinės Vilniuje organizatoriai informuoja, kad Šiaulių rajonui paskirta atkarpa - tarp Gedimino pilies bokšto ir Mindaugo tilto 10 - 14 sektoriai. Sektorių žymėjimą rasite ant grindinio!

Gyvosios grandinės organizatoriai Vilniuje kviečia:

1. Atvykti į Šiaulių rajonui paskirtą renginio vietą 30 minučių prieš renginio pradžią - formuoti grandinę pradės 17.30 valandą.

2. Su savimi turėti vandens atsigaivinti ir skėtį apsisaugoti nuo saulės ar lietaus. Taip pat prašoma pasirūpinti tautine juosta ar šaliku, kuriuos galėtumėte panaudoti jei grandinė per daug išsitemptų ir reikėtų pasiekti šiek tiek nutolusius bendražygius. Tautine atributika, vėliavomis, apyrankėmis pasirūpins ir Šiaulių rajono savivaldybė.

3. Renginio metu prašoma laikytis viešosios tvarkos ir klausytis koordinatoriaus nurodymų. Griežtai draudžiama, nesant reikalui, išeiti į važiuojamąją kelio dalį ar užsibūti kelių susikirtimo vietose ilgiau nei nurodo koordinatorius ar tvarką prižiūrintys pareigūnai.

4. Kviečiame dalyvius įsiamžint Gyvojoje Grandinėje su šeima ir draugais, kad ateities kartos prisimintų, kaip pasitiktas buvo šio įspūdingo įvykio minėjimas.

Primename, kad vykstančiųjų į Vilnių ir Paįstrį registracija baigėsi rugpjūčio 19 dieną.

Šiaulių rajono savivaldybė primena apie Baltijos kelio 30-mečio renginius „RUGPJŪČIO 23-ĄJĄ SUSIKIBKIME Į BALTIJOS KELIĄ!“ , kurie vyks Vilniuje, Paįstryje ir Piniavoje, Kuršėnų mieste bei rajono seniūnijose, bendruomenėse.

* Programa Vilniuje:

Išvykimo laikas – rugpjūčio 23 d. 13.00 val. iš L. Ivinskio aikštės, Kuršėnuose.

9.00 – 17.00 val. bendruomenių renginiai Katedros aikštėje, 18 val. - Gyvoji grandinė nuo Gedimino pilies bokšto iki Ukmergės plento, 19 val. koncertas Katedros aikštėje.

 

* Programa Paįstryje, Piniavoje:

Išvykimo laikas – rugpjūčio 23 d. 15.00 val. iš L. Ivinskio aikštės, Kuršėnuose.

Baltijos kelio kryžių lankymas, 18 val. – susikibimo rankomis akcija – gyvas susikibusių žmonių paveikslas „Trys kartos, trys Baltijos sesės“, 18.30 val.- koncertas Piniavoje, kuriame dalyvaus ir Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro choras „Ventus".

 

* Programa Kuršėnuose:

9 val. šv. Mišios Kuršėnų šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje,

10 val. minėjimas prie Rezistentų paminklo,

18 val. susikabinimo rankomis pilietinė akcija „Laisvė mūsų delnuose“ ir muzikos grupės „Tykiai“ bei Tado Juodsnukio koncertas.

 

***Seniūnijose, bendruomenėse 18 val. kviečiami susikibti į šiandienos Baltijos kelią.

 

Visi, dalyvausiantys Baltijos kelio renginiuose Vilniuje, Paįstryje, Kuršėnuose, seniūnijose, bendruomenėse, galės pasipuošti tautinių spalvų apyrankėmis! Tai – suvenyras kiekvienam, kuris dalyvaus šiame istoriniame įvykyje!

Savivaldybė taip pat pasirūpins vėliavėlėmis, vėliavomis.

Visuose renginiuose labai tiks kardelių žiedai, tautines spalvas atspindinti arba balta apranga.

Visuose renginiuose įsiamžinkite nuotraukose, įamžinkite šalia stovinčius – taip visi drauge fiksuosime šį istorinį įvykį. Šios nuotraukos po 10, 20 ar 50 metų jau bus neįkainojama istorija.

Nuotraukomis kviečiame dalintis su Šiaulių rajono savivaldybe jau ir iš renginių vietų! Kurkime istoriją drauge!

 

 

 

 

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal