2019 m. spalio 16 d., trečiadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
PASITARIMAS DĖL MOBILAUS DARBO SU JAUNIMU

Rugsėjo 26 dieną Šiaulių rajono savivaldybėje vyko pasitarimas dėl mobiliojo darbo su jaunimu vykdymo Šiaulių rajono kaimiškose vietovėse: Gruzdžiuose, Gilvyčiuose, Žarėnuose, Šakynoje, Varputėnuose. Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Česlovas Greičius informavo susirinkusiuosius, kad trūksta grįžtamojo ryšio apie mobiliojo darbo su jaunimu vykdymą. Savivaldybės meras Antanas Bezaras paklausė, kodėl apie šio darbo vykdymą kaimiškose teritorijose nežino tų vietovių seniūnai bei bendruomenės.

Šiaulių rajono savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorė Simona Dambrauskienė pristatė mobiliojo darbo su jaunimu situaciją Šiaulių rajone. Informavo, kad Šiaulių rajono švietimo pagalbos tarnyboje šiuo metu dirba dvi mobilųjį darbą su jaunimu dirbančios darbuotojos: Edita Giržadienė (1 etatas finansuojamas iš savivaldybės lėšų) ir Indrė Miliauskienė (0,5 etato finansuojama iki 2019 m. gruodžio 31 d. iš Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuoto projekto „Dūzgiame toliau“).

Pasitarimo tikslas – nuspręsti, kaip bus vykdomas mobilusis darbas su jaunimu pasibaigus projektinėms lėšoms ir likus 1 mobiliai darbuotojai.

Edita Giržadienė informavo, kad Švietimo pagalbos tarnybos direktorė Rasa Piežienė yra pasirašiusi sutartis su kiekviena įstaiga, kurioje vykdomas mobilusis darbas su jaunimu.

Šiaulių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos pirmininkė Viktorija Savickė informavo, kad apie viešinimo trūkumą buvo kalbėta ir Šiaulių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos 2019 m. rugsėjo 18 d. vykusiame posėdyje, yra numatyta sukviesti seniūnus ir juos supažindinti su mobiliojo darbo specifika.

Pasitarimo metu iškelti klausimai: kokios yra jaunimo reikalų koordinatoriaus funkcijos; kokios nevyriausybinės organizacijos ir kokiose srityse bei savivaldybės teritorijoje veikia. Akcentuota, kad reikėtų teikti mobiliojo darbo su jaunimu paslaugą atokesnėse teritorijose, kur nėra vaikų dienos centrų, mokyklos.

Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Elena Leparskienė išsakė mintį, ar mobilaus darbo su jaunimu paslauga nesidubliuoja su socialinės srities, vietos bendruomenės teikiamomis paslaugomis. Teigė, kad galbūt galima apjungti kaimiškoje vietovėje esančią bendruomenę, socialinius darbuotojus ir taip padėti jaunimui.

Atviro Šiaulių rajono jaunimo centro vadovė Kristina Pinskienė, remdamasi savo darbo patirtimi, pasakė, kad su jaunimu dirbti reikia.

Savivaldybės vadovai pasitarimo pabaigoje pasakė, kad svarstys kaip bus toliau vykdomas mobilusis darbas su jaunimu.

Informacijos apie mobilų darbą su jaunimu Šiaulių rajone galite rasti paspaudę ant nuorodų:

 https://www.facebook.com/Mobilus-darbas-su-jaunimu-Šiaulių-rajone-101295680367032/

/Paslaugos576995139646

Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų koordinatorė Simona Dambrauskienė

 

 

 

 

 

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal