2019 m. spalio 16 d., trečiadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
RAJONO NEĮGALIEJI SUSITIKO VAKARONĖJE

Prieš Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos paminėjimą, Šiaulių rajono neįgaliųjų draugija surengė tradicinę rudens šventę „Sutikim rudenį kartu“. Į Meškuičių kultūros centrą susirinko draugijos nariai iš visų septynių padalinių. Vyko rudens gėrybių ir neįgaliųjų rankdarbių paroda, šventinė vakaronė.

 Į šventę atvyko Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Česlovas Greičius ir administracijos direktoriaus pavaduotoja Regina Rupšienė, Gruzdžių, Kužių ir Meškuičių seniūnijų seniūnai.

Visus susirinkusius linksmais šokeliais pasveikino Meškuičių vaikų lopšelio-darželio ir Meškuičių gimnazijos mažieji šokėjėliai.

Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos Meškuičių padalinio vadovė Gražina Steponavičienė pasveikino visus susirinkusius ir pasiūlė atkreipti dėmesį į salės vestibiulyje eksponuojamus Dalijos – Berutos Ulinskienės rankdarbius, prie kurių puikavosi ir visų draugijos padalinių rudens gėrybių eksponatai.

Pati Dalija-Beruta Ulinskienė prisipažino, kad, išėjus į užtarnautą poilsį, atsirado daug laiko įvairiems pomėgiams, rankdarbiams.

„Daryti, kurti, tai čia turbūt yra genuose, nes mano senelis gamindavo baldus, tėvelis taip pat darydavo įvairius dirbinius iš medžio. Juos aš labai branginu ir saugau,“ — kalbėjo Dalija.

Vakaronėje skambiomis dainomis gerą nuotaiką kėlė Meškuičių neįgaliųjų moterų vokalinis ansamblis „Viltis“, kuriam vadovauja Rasa Zelbienė. Visų Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos padalinių atstovai gražiai prisistatė vakaronės dalyviams – dainavo, skaitė eiles, pasakojo visokius nutikimus, linkėjo visiems sveikatos ir dar ilgų gyvenimo metų...

Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Česlovas Greičius pasidžiaugė aktyviais draugiškais draugijos nariais ir atminimo dovanėlę įteikė draugijos pirmininkei Elenai Kačinskienei.

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Regina Rupšienė sakė, kad atvažiavo susipažinti su Neįgaliųjų draugijos veikla ir jos žmonėmis bei paragino neįgaliuosius atvykti, išsakyti problemas, spręsti bendrai neįgaliuosius rūpimus klausimus.

Susirinkusius nuoširdžiai sveikino Meškuičių gimnazijos, vaikų lopšelio-darželio vadovai, Kužių, Gruzdžių ir Meškuičių seniūnai, kiti sveikintojai...

Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Elena Kačinskienė padėkojo savivaldybės administracijai skyrusiai neįgaliesiems autobusiuką, kuris jiems labai reikalingas vežti neįgaliuosius į renginius, medicinos įstaigas ir kt. Savivaldybė skiria lėšų jo išlaikymui.

Elena Kačinskienė pažymėjo gaunamą paramą iš valstybės, bei savivaldybės. 2019 metams iš valstybės gauta 21763 eurai, o Šiaulių rajono savivaldybė skyrė 13419 eurų. Kasdien septyniuose padaliniuose neįgalieji leidžia laiką po keturias valandas, vykdomos įvairios užimtumo programos, projektinė veikla.

 

Zigmas Ripinskis

Autoriaus nuotraukos

 

* Gautas sutikimas viešinti

 

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal