2019 m. lapkričio 18 d., pirmadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
DIDŽIOJO KNYGŲ PRISTATYMO ATRANKINIS TURAS KURŠĖNUOSE

Lapkričio 8 d. Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro salėje rinkosi vaikai mėgstantys ne tik skaityti, bet ir norintys jas rekomenduoti kitiems. Renginio vedėja, Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja Joneta Filinskė džiaugėsi tokiu gausiu būriu vaikų iš viso Šiaulių rajono: Gruzdžių, Kužių, Naisių, Kuršėnų. Atrankiniame ture parodyta 11 pasirodymų įvairiose amžiaus grupėse.

Nors visi moksleiviai buvo labai kūrybingi ir išradingi, tačiau į finalą komisiją turėjo išrinkti tik pačias geriausias, įdomiausiai pasirinktą knygą pristačiusias, komandas.

Komisiją sudarė trys nariai: Šiaulių rajono savivaldybės Kultūros skyriaus vyr. specialistė Vitolda Dovidauskienė, Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriaus vedėja Inga Liekmanienė ir Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos kultūrinių veiklų koordinatorė ir organizatorė Roberta Rasikienė, kurie negailėjo pagyrimų ir patarimų renginio dalyviams.

Visi dalyviai apdovanoti Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos skirtais prizais, įteiktos padėkos. Lietuvos Respublikos seimo pirmosios pavaduotojos padejėja Ada Grakauskienė visus atrankinio turo dalyvius apdovanojo knygomis iš fondo ,,Švieskime vaikus“, o geriausiems – įteiktos ir saldžios dovanėlės.

Iš 1–4 klasių moksleivių geriausiai pasirodė trečiokė Patricija Kuodytė. Ji labai dažnai lankosi Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekoje, kurioje gausu įvairiausių lėlių. Šios lėlės ir įkvėpė pristatymui pasirinkti Ignės Zarambaitės knygą ,,Skudurinukė:

Tarp 5–8 klasių geriausiai pasirodė Ugnė Jasiškytė, kuri muzikaliai pristatė Katherine Paterson knygą ,,Tiltas į Terabitiją“.

Vyriausiųjų grupėje geriausiai pasirodė Naisių mokyklos 9-okė Augustė Zikaitė pristačiusi Rūta Šepetys knygą ,,Tarp pilkų debesų“.

Komisijos išrinktus tris geriausius pasirodymus lapkričio 14 d. bus galima pamatyti Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Didžiojo knygų pristatymo finale.

Roberta Rasikienė, Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Informacijos ir kraštotyros skyriaus kultūrinių veiklų organizatorė ir koordinatorė

Karolinos Jasiukevičiūtės nuotraukos

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal