2018 m. lapkričio 14 d., trečiadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Aktualijos
KVIEČIAME Į TAPYTOJO, PROFESORIAUS ANTANO VISOCKIO TAPYBOS DARBŲ PARODOS PRISTATYMĄ GILAIČIUOSE

2018 m. lapkričio 10 dieną 17 val. Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Gilaičių filialo salėje – tapytojo Antano Visockio parodos „Gyvenimo portretas“ pristatymas. Susitikime dalyvaus ne tik pats autorius, bet ir jo žmona Aldona Visockienė, bei dukra Viktorija Visockytė.

 

Dailininkas, Šiaulių universiteto profesorius Antanas Visockis gimė 1941 m. liepos 18 d.

Džiukiuose, Šiaulių r. 1962 m. baigė Kauno vidurinę dailės mokyklą (dabar – gimnazija), 1967 m. – Lietuvos valstybinį dailės institutą (dabar – dailės akademija), tapybą.

Nuo 1968 m. dalyvauja Lietuvos ir užsienio parodose. Yra surengęs 18 personalinių parodų , iš jų vieną Prancūzijoje, tris Olandijoje, dvi Belgijoje. Aktyviai dalyvauja tarptautinėse parodose ir

pleneruose. Nuo 1974 m. – Lietuvos dailininkų sąjungos narys.

A. Visockis tapo aliejumi, kuria filosofines-simbolines akvareles puantilistine technika. Kartu su Aldona Visockiene yra sukūręs keramikos pano interjeruose. Pagrindinė kūrybos sritis – akvarelė. Dalyvauja respublikinėse, miesto parodose ir Baltijos šalių akvarelės trienalėse. Daugelio parodų užsienyje dalyvis.

Renginį organizuoja Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Gilaičių struktūrinis teritorinis padalinys ir Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centras.

Kviečiame dalyvauti!

 

Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos inf.

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal