2019 m. birželio 20 d., ketvirtadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
SAVIVALDYBĖJE LANKĖSI UKRAINOS AMBASADORIUS LIETUVOJE

Savivaldybėje lankėsi Ukrainos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje ponas Volodymyras Yatsenkivskis su žmona bei ambasados darbuotojais. Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras pasidžiaugė svečių apsilankymu savivaldybėje ir išreiškė viltį, kad ukrainiečiai pasiūlys daug minčių draugystės tarp Šiaulių rajono ir Ukrainos regionų plėtrai.

Susitikime dalyvavo burys Šiaulių rajono verslininkų, žemdirbių. Buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės.

Ukrainos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje ponas Volodymyras Yatsenkivskis pažymėjo, jog jam nepaprastai gilų įspūdį paliko Kryžių kalnas, kuriame savo kryžius yra pastatę dešimtys ukrainiečių karių, kurie po sužeidimų gydosi Druskininkų sanatorijose. Ambasadorius norėtų glaudesnių ryšių su rajono verslininkais ir žemdirbiais. Jis pažymėjo, jog didėja ukrainiečių darbuotojų srautas Lietuvoje, o jų apiforminimas užtrunka nuo trijų mėnesių iki pusės metų. Tai nėra gerai, nes kaimyninėje Lenkijoje visi formalumai sutvarkomi per vieną mėnesį. Tad nemažai ukrainiečių Lietuvoje yra priversti dirbti nelegaliai.

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas išsakė svarių argumentų, kaip galėtų stiprėti Ukrainos ir Lietuvos verslininkų bendradarbiavimas.

Šiaulių rajono verslininkų asociacijos pirmininkas Žydrūnas Grinius pritarė ambasadoriaus išsakytoms mintims ir pažymėjo, jog ukrainiečiai verslininkai ir lietuvių verslininkai turėtų būti ne konkurentai, bet partneriai.

Susitikime dalyvavo LR Seimo narys Stasys Tumėnas.

Sisitikimo pabaigoje buvo pasikeista atminimo dovanėlėmis.

 

Zigmas Ripinskis

*Gautas sutikimas viešinti

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal