2019 m. lapkričio 19 d., antradienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
UŽ DARBĄ PADĖKOTA REGIONINĖS PLĖTROS DEPARTAMENTO ŠIAULIŲ APSKRITIES SKYRIAUS VEDĖJAI DALIAI DIJOKAITEI

Šiaulių regiono plėtros tarybos pirmininkas, Šiaulių meras Artūras Visockas ir Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras įteikė puokštę gėlių ir skyrė pačius gražiausius padėkos žodžius Regioninės plėtros departamento Šiaulių apskrities skyriaus vedėjai Daliai Dijokaitei. Šis penktadienis - paskutinė jos darbo diena.

Artūras Visockas gerbiamai Daliai įteikė prabangų tortą, o Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras knygą "Šiaulių rajono vaizdai ir ženklai" su padėkos žodžiais. Šiaulių regiono kryptinga veikla ir proporcinga raida, regiono savivaldybių bendravimas, bendri darbai, siekiai ir projektai ilgus metus buvo Dalios Dijokaitės rankose. Drauge su bendraminčiais ji kūrė Šiaulių apskrities regioninę politiką, daug dirbo, kad Šiaulių regiono savivaldybės sutartų ir veiktų drauge.

"Šiaulių regiono administravimas, struktūra ne kartą keitėsi, o Jūs buvote ir išlikote nepakeičiama. Atsakinga ir darbšti. Kruopšti ir dalykiška. Principinga. Reikli sau ir kitiems", - sakė Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras. Jis palinkėjo Daliai Dijokaitei asmeninės sėkmės, įdomių užsiėmimų, nepamiršti visuomeninės veiklos ir puikių knygų, kurias ji ypatingai vertina. "Gyvuokite ir džiaukitės nuveiktais darbais!", - linkėjo Antanas Bezaras.

Po šiais nuoširdžiais kolegos Šiaulių rajono mero Antano Bezaro žodžiais, skirtais Daliai Dijokaitei, pasirašė ir Šiaulių regiono plėtros tarybos pirmininkas, Šiaulių meras Artūras Visockas.

Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Rita Žadeikytė

Autorės nuotraukos

Sutikimas viešinti gautas

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal