2019 m. gruodžio 11 d., trečiadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
„MUZIKINĖ DĖŽUTĖ“ RAUDĖNUOSE

Šiaulių r. Raudėnų mokykloje-daugiafunkciame centre jau antrą kartą vyko rajoninis muzikinis edukacinis renginys „Muzikinė dėžutė“. Į svečius atvyko dalyviai iš įvairių rajono ugdymo įstaigų. Svečiavosi priešmokyklinukų grupė „Smalsučiai“ iš Kuršėnų lopšelio-darželio „Eglutė“, „Pelėdžiukų“ grupė iš Gruzdžių lopšelio-darželio „Puriena“.

 

Apsilankė ir nuotaikingas daineles atliko pradinukai Iš Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro bei Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos. Smagu, kad renginyje dalyvavo Kuršėnų meno mokyklos liaudies instrumentų birbynės ir lumzdelio klasės ugdytiniai.

Renginio metu vaikai vieni kitiems dovanojo skambią dainą, žaismingą ritmą, švelnias birbynės ir lumzdelio melodijas. Jausdami bendrystę kartu dainuojant, muzikuojant, žaidžiant su muzikos garsais, ypatingai pajautėme muzikos poveikį. Smagiai dalyvavome bendrose muzikinėse edukacijose. Netradiciškais instrumentais (vienkartiniais indeliais, polietileno maišeliais) pritarėme skambančiai muzikai. Vaikų ir mokytojų akys spindėjo muzikos ištransliuota šiluma ir pasigėrėjimu būnant kartu savotiškoje Muzikinėje dėžutėje.

 

Šiaulių r. Raudėnų mokyklos-daugiafunkcio centro

muzikos mokytoja metodininkė Vaiva Bružienė

* Gautas sutikimas fotografuoti ir viešinti.

Nuotraukos Ramūno Snarskio

 

 

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal