2019 m. birželio 16 d., sekmadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
SUSITIKIME SU APSKRITIES FUTBOLO FEDERACIJA – APIE FK „VENTA“ 100-METĮ IR RAJONO FUTBOLO ATGIMIMĄ

Trečiadienį Šiaulių rajono savivaldybėje meras Antanas Bezaras  ir mero pavaduotojas Česlovas Greičius susitiko su Šiaulių apskrities futbolo federacijos (ŠAFF) prezidentu, valdybos pirmininku Gintautu Mirausku ir valdybos nariais Vyčiu Audiniu bei Deiviu Kančelskiu. Su ŠAFF atstovais pasidalyta mintimis apie futbolo situaciją Šiaulių rajone, taip pat apie futbolo šakos plėtrą.

 

ŠAFF organizuoja apskrities lygos futbolo varžybas, rūpinasi masiniu futbolo populiarinimu. ŠAFF atstovai merui įteikė futbolo kamuolį, kaip ženklą, kad Šiaulių rajone futbolas turi gilias tradicijas.

ŠAFF atstovai pokalbyje su Šiaulių rajono meru Antanu Bezaru, jo pavaduotoju Česlovu Greičiumi džiaugėsi atsikūrusiu Šiaulių rajone futbolo klubu „Venta“. Svarbiausia aktualija yra tai, kad Šiaulių rajono FK „Venta“ 2020 metais minės 100 metų jubiliejų. Su Šiaulių rajono meru Antanu Bezaru diskutuota apie galimybę rajone paminėti įspūdingą FK „Venta“ jubiliejų.

Taip pat ŠAFF atstovai su rajono vadovu kalbėjosi apie futbolo sporto infrastruktūrą. Pasidžiaugta, kad Daugėliuose renovuotas pastatas prie stadiono, kur vyksta svarbiausios rajono futbolo varžybos.

Šiaulių rajono mero padėjėja Rita Žadeikytė

Autorės nuotraukos

Sutikimas fotografuoti ir viešinti gautas

 

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal