2019 m. spalio 17 d., ketvirtadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Aktualijos
APDOVANOJIMAI „UŽ SVEIKĄ GYVENSENĄ“ 2019

Sveikatos apsaugos ministerija tęsia jau tradicija tampančią iniciatyvą ir kviečia siūlyti žmones, organizacijas, neformalius aktyvistų susibūrimus apdovanojimams „Už sveiką gyvenseną“. Jau trečią kartą vyksiantys apdovanojimai – tai padėka už reikšmingą darbą ir įkvepiantį asmeninį pavyzdį, skatinant kitus rinktis sveikesnį ir darnesnį su savimi bei aplinka gyvenimo būdą.

 

Nominantai bus apdovanojami 5 kategorijose:

„Už sveikos ateities puoselėjimą“ – už darbą su vaikais, jaunimu;

„Už pagalbą ir paramą sugrįžtantiems gyventi“ – už žmonių, turėjusių problemų dėl alkoholio, narkotikų, kitų psichotropinių medžiagų vartojimo, reabilitaciją ir pagalbą jiems;

„Už nugalėtą negalią“ – už iniciatyvas, skirtas žmonėms, turintiems negalią;

„Už aktyvumą, nepavaldų amžiui“ – už veiklas, skirtas garbaus amžiaus žmonėms;

„Už iniciatyvą rinktis sveikesnį gyvenimą“ – už sveikos gyvensenos iniciatyvas, apimančias tam tikrą bendruomenę ar visuomenės dalį.

Kandidatus gali siūlyti gyventojai, įmonės, organizacijos, iki spalio 7 d., 12.00 val., užpildydami ministerijos interneto svetainėje skelbiamą anketą (https://sam.lrv.lt/apklausos/apdovanojimai-uz-sveika-gyvensena-2019), trumpai ir aiškiai nurodydami, už ką siūloma apdovanoti, pridėti vizualą.

Ministerijos sudaryta komisija atrinks po 3 nominantus kiekvienai iš minėtųjų 5 kategorijų, už kuriuos visuomenė balsuos internetu. Daugiausiai balsų surinkę nominantai bus apdovanoti lapkričio mėnesį Vilniuje vyksiančio iškilmingo renginio metu.

Be visuomenės pasiūlytų ir išrinktų laimėtojų, tradiciškai bus apdovanoti sveikatos apsaugos ministro A. Verygos pristatyti sveikatingumo ambasadoriai.

Kviečiame aktyviai siūlyti kandidatus ir rinkti labiausiai nusipelniusius apdovanojimų.

 

Inga Rimgailienė
|Savivaldybės gydytoja

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal