2019 m. kovo 24 d., sekmadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
ATNAUJINTA KURŠĖNŲ POLITECHNIKOS MOKYKLOS SPORTO SALĖ

Kuršėnų politechnikos mokykloje įvyko šventė, skirta atnaujintos mokyklos sporto salės atidarymui. Mokyklos direktorė Regina Rupšienė džiaugėsi sulaukusi garbingų svečių – Šiaulių rajono savivaldybės vadovų – mero Antano Bezaro, jo pavaduotojo Algio Mačiulio, administracijos direktoriaus Gipoldo Karklelio, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjos Juditos Šertvytienės, Kuršėnų sporto mokyklos direktorės Ilonos Vaičiulienės.

 Mokyklos sporto salės atidarymo šventės programą rengė kūno kultūros mokytojas metodininkas Remigijus Vaišnoras, apeigų ir švenčių organizatoriaus specialybės profesijos mokytoja metodininkė Felicija Pigulevičienė ir kiti mokytojai, mokiniai.

Iškilmingai buvo perkirpta simbolinė juostelė ir į salę pabiro įvairių sporto šakų atstovai. Aidint aplodismentams 16 kg girę kilnojo ir Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras ir mokyklos vadovė Regina Rupšienė. Šventės dalyviams buvo padovanoti simboliniai medaliai.

Paskutinį kartą sporto salė, kurios dydis 620 kv.m. buvo atnaujinta 2001 metais, tada buvo dažytos sienos, balkonas, pakeisti visi sporto salės langai, perdažytos medinės grindys. Laikui bėgant, vis daugiau dėvėjosi sporto salės grindys, nes sporto sale naudodavosi ne tik Kuršėnų politechnikos mokyklos mokiniai, bet ir futbolo SK „Venta“, stalo tenisininkai. Sporto salės atnaujinimas neįvyko iš karto, tai vyko palaipsniui pradedant nuo elektros tinklų atnaujinimo 2010 metais, kuomet buvo pakeista visa elektros instaliacija, sumontuoti nauji šviestuvai, darbus atliko UAB „Elektromontera“ už 18.233,64 Lt.

Vėliau, 2015 metų pabaigoje, atsirado galimybė suremontuoti sporto salės persirengimo, dušo patalpas, tam buvo skirta 14.013,40 eurų. Prieš pradedant keisti sporto salės grindis 2016 metų pabaigoje buvo suplanuota įrengti sporto salės ventiliacijos sistemą, atnaujnti šildymo sistemą bei sutvarkyti sporto salės balkoną, jame paklojant naują plytelių dangą, nudažant visas nuo balkono iki lubų sienas, taip pat buvo nuvalytos ir perdažytos sporto salės lubos. Šiems darbams atlikti reikėjo 69.000 eurų. Papildomai mokyklos darbuotojai paruošė patalpas, kurioje buvo pastatyti ventiliacijos įrenginiai.

Grindų dangos keitimas buvo paliktas paskutiniam sporto salės atnaujinimo etapui. 2017 metų pabaigoje pagal sudarytą sutartį su UAB „Stitis“ buvo atlikti darbai už 52.255,60 eurų. Buvo išardytos lentų grindys, padengtas cementinio skiedinio grindų išlyginamasis sluoksnis, šiltinimas, izoliacija su pasluoksniu ir padengta ritinine grindų danga. Papildomai buvo nupirkti krepšinio stovai su lentomis ir krepšiais, juos gamino UAB „Sportidus“. Finansavimas buvo skirtas iš valstybės biudžeto lėšų, dažniausiai atnaujinimai vykdavo iš metų gale gautų papildomų asignavimų. Mokyklos darbuotojai iš gautų pajamų lėšų papildomai įrengė kūno kultūros mokytojų kabinetą, atnaujino koridorių. Be sporto salės Kuršėnų politechnikos mokykloje yra atnaujinta, moderni treniruoklių salė bei stalo teniso patalpa.

„Mokyklos kolektyvas iniciatyvus, kūrybiškas ir sutelktas, visada ieškantis naujų idėjų ir staigmenų“, - pažymėjo mokyklos direktorė Regina Rupšienė.

Kuršėnų politechnikos mokykla pagal galimybes bus atvira Šiaulių rajono, Lietuvos profesinių mokyklų sportininkams. Sporto salės atidarymo proga vyko Šiaulių regiono profesinių mokyklų krepšinio varžybos, kurias laimėjo Šiaulių PRC ugdytiniai.

Pagal pateiktą medžiagą

parengė Zigmas Ripinskis

* Gautas sutikimas viešinti

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


Spausdinimo versija Atgal