2019 m. kovo 24 d., sekmadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
KURŠĖNUOSE ATIDARYTI PIRMIEJI BENDRUOMENINIAI VAIKŲ GLOBOS NAMAI

Kuršėnuose atidaryti pirmieji bendruomeniniai vaikų globos namai, kuriuose jaukiai įsikūrė ir jau gyvena penki 4-10 metų amžiaus, vienos šeimos, vaikai. Jie perkelti iš Kuršėnų vaikų globos namų. Bendruomeniniai namai įsikūrė Šiaulių rajono savivaldybės administruojamame trijų kambarių bute, kuriame buvo atliktas remontas, pasirūpinta naujais baldai, buitine technika ir kitu reikalingu inventoriumi.

 Bendruomeninių namų simbolinę atidarymo juostelę perkirpo Kuršėnų vaikų globos namų direktorius Feliksas Rudzinskas, Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras, mero pavaduotojas Algis Mačiulis, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Ingrida Venciuvienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Irena Simanauskienė ir vyriausioji specialistė Aldona Laukienė.

Vaikai kupini džiugių emocijų, džiaugiasi gyvenimo sąlygomis naujame bute. Atidarymo šventėje, atvykusius svečiams noriai rodė savo gyvenamąją vietą.

Naujuose bendruomeniniuose globos namuose apgyvendintus vaikus visą parą prižiūrės penki darbuotojai: vienas socialinis darbuotojas ir keturi socialinio darbuotojo padėjėjai. Jie ne tik organizuos vaikų užimtumą, bet ir mokys, kaip gyventi – drauge su jais gamins valgyti, skalbs, lygins, padės vaikams susitvarkyti, atstovaus jų interesams švietimo, medicinos įstaigose, įgys įgūdžių, reikalingų tinkamai pasiruošti savarankiškam gyvenimui.

Vaikai džiaugiasi savo šeimos namais, kieme susitinka su savo draugais, drauge žaidžia.

 

Pagal pateiktą medžiagą

parengė Zigmas Ripinskis

 

*Gautas sutikimas viešinti

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal