2019 m. spalio 16 d., trečiadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
KOMITETAI IŠNAGRINĖJO SPRENDIMŲ PROJEKTUS IR PASIRENGĖ TARYBOS POSĖDŽIUI

Antradienį ir trečiadienį posėdžiavusieji Šiaulių rajono savivaldybės tarybos komitetai išnagrinėjo per 30 sprendimo projektų, dėl kurių bus balsuojama spalio 8 dienos Tarybos posėdyje. Komunalinio ir vietinio ūkio komitete išrinktas pirmininko pavaduotojas, juo tapo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstovas Šiaulių rajono savivaldybės taryboje Simonas Strelcovas.

Komitetai svarstė ir aktyviai diskutavo dėl seniūnaičių išlaidų, susijusių su jų veikla savivaldybėje, dydžio. Dabar ši išmoka siekia 5 eurus per mėnesį, Tarybai bus teikiama tvirtinti 15 eurų per mėnesį arba 45 eurų per ketvirtį suma. Toks pasirinkimas buvo atsižvelgiant į kitų Šiaulių apskrities savivaldybių praktiką.

Taip pat Tarybai nutarta teikti tvirtinti naujos kadencijos Šiaulių rajono savivaldybės Sporto tarybą bei teikti sprendimo projektą dėl Kužių gimnazijos Verbūnų skyriaus, Bubių mokyklos Gilvyčių skyriaus bei Gruzdžių gimnazijos Bazilionų skyriaus veiklos nutraukimo. Bazilionų mokykla- daugiafunkcis centras veiks toliau, bet be gimnazinių klasių, o Verbūnų ir Gilvyčių skyrių mokiniai pasirinko kitas rajono mokyklas. Taip pat diskutuota dėl beviltiškų skolų už atliekų surinkimą 2007 – 2013 metais ir kitų svarbių klausimų.

Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Rita Žadeikytė

Autorės nuotraukos

 

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal