2019 m. kovo 24 d., sekmadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
PARODOS DIPLOMAS VĖL ATKELIAVO Į ŠIAULIŲ RAJONĄ

Verslo ir pasiekimų parodos „Šiauliai 2018“ organizatoriai - Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bei Šiaulių miesto savivaldybė paskelbė geriausiuosius. Nominacijoje „Gaminys“ statulėlė ir diplomas paskirtas UAB vaistinė „Valerijonas“ (natūralios sudėties kosmetikos „Razalija“ intensyvus rinkinys).

 

Diplomais apdovanoti:

MB „Ledmodus“ šviestuvas „Triple“;

UAB „Česlovo vynas“ šermukšnių rožinis sausas vynas;

UAB„Kalnas“ balta plikyta duona „Spanguolėlė“;

UAB „Geld Baltic“ Supergarden „Advento kalendorius“.

Nominacijoje „Originaliausias stendas“ statulėlė ir diplomas skrti Šiaulių profesinio rengimo centro buitinių paslaugų skyriui (modernus ir interaktyvus skyriaus paslaugų pristatymas). Diplomai skirti:

MB “Filmai ir kvapai”;

MB “In Umbra”;

Asociacija “Biržų turizmo klasteris”.

Nominacijoje „Paslauga“ statulėlė ir diplomas atiteko UAB „Mokomukas“ (4 paskaitų ciklas „Netipiški vaiko kalbos ugdymo metodai“). Diplomas už skaitmeninę odontologiją skirtas UAB „Medicinos technologijos“.

Nominacijoje „Inovacija“ statulėlę ir diplomą pelnė Benas Dobrikas (išmanieji stalai).

Tad, labai džiugu, kad parodoje puikiai įvertinta Šiaulių rajono Kuršėnų UAB „Kalnas“ produkcija – balta plikyta duona „Spanguolėlė“. Bendrovės vadovė Ilona Baristienė pažymėjo, jog tikėjusi įvertinimo, sukurtas baltos plikytos duonos su spanguolėmis ir linų sėmenimis labai pasisekė. Tą įvertino ir parodos lankytojai.

Reikia prisiminti, kad pernai šioje parodoje diplomu buvo įvertinti ir Ilonos vyro Petro Baristos pagaminti jautienos rūkyti ir vytinti gaminiai.

 

Zigmas Ripinskis

* Galima viešinti

 

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal