2019 m. kovo 24 d., sekmadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
PARODOJE LINKĖTA PRISTATYTI IR ATRASTI TAI, KAS ĮDOMU, AKTUALU

Apie 150 Lietuvos ir užsienio įmonių, organizacijų, gamintojų, verslininkų pasiryžo dalyvauti tradicinėje Verslo ir pasiekimų parodoje Šiauliai 2018. Kasmet tris dienas vykstanti viena didžiausių regioninių parodų vartotojams vienu laiku ir vienoje erdvėje sutelkia gamintojus ir klientus, pardavėjus ir pirkėjus, užsakovus ir verslo partnerius.

Parodos dalyvių įvairovė leidžia kiekvienam lankytojui atrasti tai, kas jam įdomu ir aktualu. Verslo ir pasiekimų parodoje Šiauliai 2018 vyksta įvairūs pristatymai, degustacijos, supažindinama su naujovėmis. Dalyvauja įmonės, organizacijos, smulkieji verslininkai iš Lietuvos, Latvijos, Prancūzijos, Vokietijos.

Parodos atidaryme sveikinimo kalbas susirinkusiems pasakė Vidmantas Japertas, vienas iš parodos organizatorių, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas, Šiaulių miesto savivaldybės meras Artūras Visockas, Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras, Port-sur-Saone miesto (Prancūzija) meras Jean-Pol Mariot, kiti sveikintojai.

Kaip visada, viena iš didžiausių parodos delegacijų yra Šiaulių rajono delegacija. Meras Antanas Bezaras pažymėjo, jog Savivaldybės taryba yra nusprendusi skirti lėšų verslininkų ir žemdirbių dalyvavimui šioje parodoje ir tas pasiteisina.

Šiaulių rajono verslininkų asociacija, vienijanti Šiaulių rajono verslininkus, pakvietė parodoje dalyvauti: UAB „Saldintą“ - konditerijos gaminiai. UAB „Sileką“- geriamas vanduo, Ritą Alkevičienę - keramika, Mariami Abakelią - rankų darbo papuošalai.

Taip pat tradiciškai parodoje dalyvauja ūkininkas Vytautas Zelba, „Zelbūkis“ - miltai, grūdai, kruopos, Inetos ir Dainiaus Servų ūkis - sultys, Petro Baristos ūkis - rūkyti ir vytinti jautienos gaminiai, Romos Mačienės bitininkystės ūkis, Gediminas Šopis – sūriai, UAB „Kalnas“ – šviežia ūkininkų Baristų duona, konditerijos gaminiai.

Pirmą kartą parodoje savo produkciją – fermentinius ožkų sūrius pristatė Gitana Mikalauskienė iš Bridų, įkūrusi mažą įmonėlę „Lankų ožkelės“.

Kaip visada, Verslo ir pasiekimų parodoje Šiauliai 2018, gražiai prisistatė VšĮ „Kuršėnų politechnikos mokykla“.

Parodoje vyko gaminio, originaliausio stendo ir parodos paslaugos rinkimai, tarptautinė konferencija „Tarptautinės prekybos iššūkiai ir regionų ekonominis potencialas“.

 

Zigmas Ripinskis

Gautas sutikimas fotografuoti ir viešinti

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal