2019 m. rugpjūčio 24 d., šeštadienis
Spausdinti puslapio vidurį

Naujienos
Aktualijos
2019-08-23 | MERO SVEIKINIMAS
2019-08-23

Mieli kraštiečiai, Baltijos kelio žmonės,

prabėgo 30 metų nuo tos dienos, kai, susikibę į 650 kilometrų Gyvąją grandinę su savo šeimomis, draugais, kaimynais, drauge su visa Lietuva, Latvija, Estija, aiškiai išreiškėme pasauliui savo nuoširdų troškimą – būti laisvais.

Šiandien vėl susikibsime Baltijos kelyje, kuriuo einame jau 30 metų.

Būkime stiprūs, kaip prieš trisdešimt metų, tokie, kokie buvome šio kelio pradžioje. Pajuskime, kokia esame galinga jėga, kai visi drauge, kai turime bendrą tikslą.

Gerbkime vienas kitą, kantriai dirbkime, pasitikėkime, dalinkimės nuoširdumu, kad šiandienos mūsų Baltijos kelias, vedantis mus ir mūsų valstybę į ateitį, būtų grįstas darna, vienybe ir išmintimi.

2019-08-20

Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės vadas Mindaugas Statkus, liepą pradėjęs tarnybą Šiaulių savanorių rinktinėje, apsilankė Šiaulių rajono savivaldybėje, susitiko su Šiaulių rajono savivaldybės meru Antanu Bezaru aptarti Savivaldybės ir rinktinės bendradarbiavimo perspektyvų.

2019-08-20

Akordeono muzikos mylėtojai pilnutėlėje Kairių Švč. Mergelės Marijos, Belaisvių Vaduotojos, bažnyčioje turėjo retą galimybę paklausyti jaunųjų akordeonistų Manto Lukausko ir Orintos Lukauskaitės koncerto. Tarp susirinkusiųjų pasimėgauti muzika buvo galima išvysti ir akordeonininkų mokytojus Marytę ir Joną Markevičius. Jaunieji menininkai yra baigę Kuršėnų meno mokyklos akordeono specialybę. Vėliau Mantas Lukauskas baigė Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnaziją, o dabar studijuoja akordeono specialybę Kaune. Orinta Lukauskaitė šiuo metu mokosi Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje.

2019-08-20

Informuojame, kad pradėtas rengti Šiaulių rajono savivaldybės socialinių paslaugų plano 2020 metams projektas. Laukiame pasiūlymų iki 2019-09-05.

2019-08-20

Rugpjūčio 16 dieną Kelmės rajono savivaldybėje surengtos Šiaulių regiono savivaldybių darbuotojų sporto žaidynės „Kelmė 2019“. Tai tradicinis Šiaulių regiono savivaldybių renginys kasmet vykstantis vis kitoje savivaldybėje. Šiemet žaidynėse dalyvavo Šiaulių miesto, Šiaulių, Pakruojo, Joniškio, Akmenės ir Kelmės rajonų savivaldybių darbuotojų komandos.

2019-08-19

Rugpjūčio 15-ąją Naisiuose penktą kartą vyko Žolinės šventė. Asociacija „Naisių bendruomenė“ ją organizavo vykdydama projektą „Žolinės šventė Naisiuose“, kurį pagal bendruomenių rėmimo programą iš dalies finansavo Šiaulių rajono savivaldybė.

2019-08-16

Tradiciniai Šakynos krašto Žolinės atlaidų renginiai Šakynoje vyko dvi dienas. Rugpjūčio 14-osios vakarą Šakynos Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčioje, koncertą surengė Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro mišrus vokalinis ansamblis „Kolegos“. Rugpjūčio 15-ąją Šakynos Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčioje aukotos dvejos Šv. Mišios. Po maldos ir susikaupimo šventės dalyviai pasklido į miestelį linksmintis ir sportuoti. Šventės dalyviams grojo gatvės muzikantai, vyko sportinės tinklinio, krepšinio, burbulinio futbolo, įvairių rungčių mažiesiems sportinės varžybos. 

2019-08-16

Pakapės Švenčiausiosios Mergelės Marijos Ėmimo į Dangų bažnyčioje, kaip ir kasmet rugpjūčio 15-ąją, žmonės rinkosi švęsti Mergelės Marijos į Dangų Ėmimo šventės ir Žolinės atlaidų. Medinė Pakapės bažnytėlė, šiemet sulaukusi jau 140 metų, vos talpino tradicijas gerbiančius žmones. Daugelis jų – su gėlių, javų puokštelėmis rankose.

 1 2 3