2019 m. kovo 24 d., sekmadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
NEĮGALIŲJŲ SPORTO ŠVENTĖ

Kuršėnų sporto mokyklos bendruomenė Tarptautinės žmonių su negalia dienos proga sukvietė Kuršėnų neįgaliuosius – Šiaulių rajono neįgaliųjų draugiją (vadovė Elena Kačinskienė), Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos sporto klubą ,,Atgaiva“, (vadovė Elena Adomaitienė) ir VŠĮ pagalbos ir informacijos šeimai tarybos Kuršėnų neįgaliųjų žmonių užimtumo kambarį (vadovė Vilma Gerybienė).

 

Sportuodami prisidėjome prie socialinė akcijos „Aš ir Tu, – tai MES!!!“, kurios pagrindinis tikslas – mažinti atskirtį tarp negalios paliestų bei nepaliestų žmonių, didinti bendruomeniškumą.

Pasveikinti šventės dalyvių atvyko Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės padėjėja Ada Grakauskienė. Viešnia pasidžiaugė puikiu bendruomeniškumo pavyzdžiu, tikėjosi, kad tai taps gražia tradicija.

Renginys prasidėjo ketureiliais apie sportą, kuriuos kūrė komandos. Anot renginio sportinių užduočių autoriaus ir vedėjo Romualdo Juodžio, tai užduotis įsidrąsinimui, po kurios prasidėjo tikras darbas. Užduotis svečiai atliko kūrybingai, buvo daug linksmų akimirkų.

Dalyviai džiaugėsi švente. Sutarėme susitikti kitais metais.

 

 

Kuršėnų sporto mokyklos direktorė Ilona Vaičiulienė

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal