2019 m. birželio 19 d., trečiadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
DALYVAUTA METODINĖS PAGALBOS RENGINYJE KORUPCIJOS PASIREIŠKIMO TIKIMYBĖS NUSTATYMO KLAUSIMAIS

Šiaulių rajono savivaldybės įmonių ir įstaigų vadovai ir / ar atsakingi už korupcijos prevenciją įstaigose asmenys 2019-06-18 dieną dalyvavo Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdybos organizuotame metodinės pagalbos renginyje korupcijos pasireiškimo nustatymo klausimais. Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdybos Korupcijos prevencijos poskyrio viršininkė Rita Šikšnienė pranešime ,,Antikorupcinės aplinkos kūrimas“ supažindino su korupcijos samprata, labiausiai paplitusiomis korupcijos formomis, pristatė sociologinio tyrimo rezultatus.

Plačiau
ŠVENTĖ, SKIRTA VARPUTĖNŲ ŠAULIAMS ATMINTI

Mylėk probočių kapus garbingus,

Kur amžiais ilsis Tėvynės sūnūs.

Mylėk tuos amžius vardais garsingus

Kurie išugdė tautos galiūnus. (Maironis)

Plačiau
KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOJE – „ŠEIMOS VAKARAS SU LEGO“

2019 m. birželio 14 d. Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekoje buvo organizuojamos kūrybinės dirbtuvės „Šeimos vakaras su Lego“, kuriame dalyvavo tėveliai su vaikais. Užsiėmimo metu šeimos turėjo galimybę konstruoti ir programuoti su „LEGO WeDo 2.0, mokomaisiais rinkiniais „Fishertechnik“.

Plačiau
SAVIVALDYBĖJE LANKĖSI UKRAINOS AMBASADORIUS LIETUVOJE

Savivaldybėje lankėsi Ukrainos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje ponas Volodymyras Yatsenkivskis su žmona bei ambasados darbuotojais. Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras pasidžiaugė svečių apsilankymu savivaldybėje ir išreiškė viltį, kad ukrainiečiai pasiūlys daug minčių draugystės tarp Šiaulių rajono ir Ukrainos regionų plėtrai.

Plačiau
NEMOKAMOS VIEŠOS PASKAITOS APIE UŽKREČIAMĄSIAS LIGAS IR VAKCINACIJĄ

UAB „Eurointegracijos projektai“ Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro užsakymu organizuoja viešas paskaitas tema „D.U.K apie užkrečiamąsias ligas ir vakcinaciją“. Paskaitų metu siekiama plėsti visuomenės informuotumą apie užkrečiamąsias ligas ir vakcinacijos reikšmę. Paskaitas ves Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro specialistai.  Paskaitos vyks tris dienas, jų metu bus nagrinėjamos aktualijas atitinkančios temos:

Plačiau
SAUGAUS EISMO RENGINYS ŠAKYNOS BENDRUOMENĖJE

Birželio 14 dieną Šakynoje vyko renginys, skirtas Gedulo ir vilties dienai atminti.
Šakynos mokyklos mokiniai kartu su mokytojais, Šakynos bendruomenės nariai rinkosi į aikštelę prie kultūros namų. Čia visų laukė Šiaulių policijos Bendruomenės pareigūnai, kurie supažindino su saugaus eismo taisyklėmis, priminė, kaip teisingai ir saugiai reikia eiti kolonoje.

Plačiau
KVIEČIAMA SAVIVALDYBĖS SENIŪNAIČIŲ SUEIGA

Birželio 26 dieną 16 valandą Šiaulių rajono savivaldybės administracijos salėje vyks Šiaulių rajono savivaldybės seniūnaičių sueiga.
Sueigoje dalyvaus naujai išrinkti Šiaulių rajono savivaldybės seniūnaitijų seniūnaičiai.
Sueigos darbotvarkė: Savivaldybės vadovų sveikinimo žodis; seniūnaičių kompetencija, teisės ir pareigos; seniūnaičių atstovų rinkimai į Šiaulių rajono savivaldybės tarybos sudaromas komisijas.

Plačiau
GEDULO IR VILTIES DIENA KURŠĖNUOSE PRIMINĖ SKAUDŽIUS LIKIMUS

Birželio 14-osios - Gedulo ir vilties dienos minėjimas prasidėjo šventomis Mišiomis Kuršėnų šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje, kuri kuršėniškių moterų iš pat ryto buvo išpuošta kvepiančiomis gėlių puokštėmis ir kompozicijomis. Lietuvos trispalvė ir Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos vėliavos buvo išpuoštos žiedais nusėtomis jazminų šakomis. Mišias aukojo bažnyčios klebonas monsinjoras Vytautas Kadys ir vikaras altarista jubiliatas Julijonas Miškinis.

Plačiau
SUSITIKIMAS DIRVONĖNUOSE ATSAKĖ Į SVARBIUS GYVENTOJŲ KLAUSIMUS

Trečiadienį Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras ir jo pavaduotojas Česlovas Greičius Dirvonėnuose susitiko su gyventojais ir atsakė į daugelį gyventojams rūpimų klausimų. Susitikime dalyvavo Raudėnų seniūnas Antanas Venckus, keliasdešimt Dirvonėnų kaimo gyventojų bei dviejų bendruomenių vadovai – asociacijos „Dirvonėnų bendruomenė“ pirmininkas, Dirvonėnų seniūnaitis Petras Brikas bei asociacijos „Dirvonėnų pasaga“ vadovė Birutė Sutkienė. Taip pat į susitikimą buvo pakviesti Šiaulių rajono kultūros centro atstovai – ūkio dalies vadovas Povilas Kunickas ir vyriausiasis režisierius Zenonas Gestautas.

Plačiau
KURŠĖNUOSE – RESPUBLIKINIS MĖGĖJŲ TEATRŲ FESTIVALIS-KONKURSAS, SKIRTAS REŽISIERĖS KAZIMIEROS KYMANTAITĖS 110 METŲ JUBILIEJUI

2019 metų birželio 29 – 30 dienomis Kuršėnuose vyks Respublikinis mėgėjų teatrų festivalis – konkursas „Kazimiera Kymantaitė – nacionalinės dramaturgijos puoselėtoja“, skirtas režisierės Kazimieros Kymantaitės 110 – tosioms gimimo metinėms paminėti. Būdama profesionalaus teatro meno kūrėja, Kazimiera Kymantaitė nesibodėjo ir mėgėjų teatro veiklos, nuoširdžiai bendravo su tos srities entuziastais, dramos mylėtojais. Ne kartą dalyvavo įvairiausių konkursų, festivalių, apžiūrų žiuri darbe, patarimais, pamokymais, savo pavyzdžiu uždegdama ne vieną mėgėjiško teatro aktorių, režisierių, skaitovą ir žiūrovą pakiliam kūrybiniam darbui.

Plačiau