2019 m. rugsėjo 21 d., šeštadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
LMS KURŠĖNŲ MOKINIŲ SAVIVALDŲ INFORMAVIMO CENTRO RINKIMINIS FORUMAS

Rugsėjo 19 dieną Kuršėnų miesto seniūnijos salėje vykusiame Kuršėnų mokinių savivaldų informavimo centro rinkiminiame forume dalyvavo 5 iš 6 Šiaulių rajono mokyklų mokinių savivaldos: Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija, Šiaulių r. Kužių gimnazija, Šiaulių r. Daugėlių pagrindinė mokykla, Šiaulių r. Drąsučių mokykla, Šiaulių r. Stasio Anglickio pagrindinė mokykla.

Plačiau
MERAS ANTANAS BEZARAS SUSITIKO SU MEŠKUITIŠKIAIS

Artėja tas metas, kada bus įgyvendintas investicinis projektas „Meškuičių miestelio bendruomeninės ir viešosios infrastruktūros kompleksiškas atnaujinimas“. Spalio mėnesio pabaigoje statybininkai žada pabaigti visus darbus, tačiau meškuitiškiai kelia klausimus dėl kai kurių darbų atlikimo ir sprendimų. Pamatyti, kaip vykdomi baigiamieji darbai ir susitikti su gyventojais pas meškuitiškius atvyko Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras.

Plačiau
DISKUTUOTA APIE BIUDŽETINIŲ ĮSTAIGŲ IR NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ KONKURENCIJĄ

Šiaulių rajono savivaldybės administracijos didžiojoje salėje vyko Šiaulių rajono savivaldybės Tarybos narių, Šiaulių rajono savivaldybės ir Administracijos vadovų bei atsakingų darbuotojų, Šiaulių rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninių organizacijų tarybų narių susitikimas su Nevyriausybinių Organizacijų Informacijos ir Paramos Centro direktoriumi Martinu Žaltausku bei šio centro valdybos pirmininku, psichologu, NVO ekspertu Ričardu Diržiu.

Plačiau
MOKINIAI SAVO KŪRYBINES INICIATYVAS KVIEČIAMI ATSKLEISTI APLINKOSAUGOS KONKURSE

Rugsėjis - mokiniams ir jų tėvams, mokytojams lyg antri naujieji metai. Mokslo metus dauguma pradeda žadėdami geriau mokytis, lengviau keltis rytais ir pagaliau rasti papildomą veiklą, kuri tinka ir patinka. Tačiau tai sukelia daug iššūkių ir streso: kažkas vėl nepataikys į natą, krepšinio kamuolys praskries toli nuo lanko, o šokiai ar dailė nebedžiugins taip, kaip anksčiau. Vaikams svarbu turėti pomėgį, nes kai veikla patinka - jie lengviau susikaupia, pomėgiai padeda užmegzti pažintis ar atsipūsti po sunkios dienos mokykloje.

Plačiau
SEKMADIENĮ MICAIČIUOSE VYKO KRYŽIAUS IŠAUKŠTINIMO ATLAIDAI – RUDENS ŠVENTĖ, SKIRTA J. TUMO-VAIŽGANTO METAMS

Rugsėjo 15 dieną, sekmadienį, Micaičiuose vyko Kryžiaus Išaukštinimo atlaidai – Rudens šventė. Šventė prasidėjo Micaičių Nukryžiuotojo Jėzaus bažnyčioje, kurioje buvo atidengta „Atkurtos Lietuvos šimtmečio“ atminimo lentelė kunigui Konstantinui Šleiniui. Išskirtinį pasakojimą apie šį kunigą sutiko papasakoti istorikas Jonas Kiriliauskas, o lentelę atidengė asociacijos „Micaičių bendruomenė“ pirmininkas Rimantas Valkeris. Pasibaigus šiai ceremonijai bažnytėlėje vyko Šv. Mišios.

Plačiau
ŠIAULIŲ APSKRITYJE SEPTYNI IŠ DEŠIMTIES SMULKIŲJŲ VERSLININKŲ NAUDOJASI VMI E. PASLAUGOMIS

2019 m. rugsėjo 17 d., Šiauliai. Šiaulių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Šiaulių AVMI) informuoja, kad virtualų buhalterį i.APS išbandė ir sėkmingai individualios veiklos pajamas ir išlaidas e. būdu veda jau beveik 500 apskrities gyventojų. Tai dešimtadalis šalies smulkiojo verslo atstovų, tapusių i.APS naudotojais.

Plačiau
KURŠĖNŲ JOMARKO EDUKACIJOS - NUO GĖRYBIŲ KILIMO, PIEŠINIŲ ANT VEIDŲ IKI TARAKONŲ VARŽYBŲ!

Šeštadienį Kuršėnuose organizuojamame 8-ąjame rudens gėrybių Jomarke bus daug kūrybinių veiklų. Bus kuriamas jau tradicija tapęs lauko ir daržo gėrybių kilimas "Baltijos keliui 30", o Šiaulių rajono savivaldybės įstaigos kvies mažus ir didelius, jaunus ir pagyvenusius išbandyti savo galimybes mene, sveikatos stiprinimo akcijose, pabūti su bendraminčiais ir net sudalyvauti stebint tarakonų varžybas!

Plačiau
PASTEBĖJIMAS APIE GALIMAI PIKTYBIŠKAI PAŽEISTUS MEDŽIUS BAZILIONŲ KAPINĖSE

Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos skyrius praneša apie pastebėtus galimai piktybiškai mechaninėmis ir cheminėmis priemonėmis pažeistus medžius Bazilionų kapinėse (Bazilionų mstl., Bubių sen., Šiaulių r. sav.). Medžių kamienuose pastebėtos kirstinės žaizdos, medžiai nudžiūvę arba yra požymių, kad nudžius.

Plačiau
FINALE VARŽYSIS 6 ŠIAULIŲ RAJONO KOMANDOS

Radviliškyje vyko XII – ųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių zoninės varžybos, kuriose dalyvavo ir Šiaulių rajono krepšinio, tinklinio, šaškių, smiginio, virvės traukimo ir stalo teniso komandos. Jos kovojo dėl teisės rugsėjo 21 dieną dalyvauti finalinėse varžybose Gargžduose.

Plačiau
8-ASIS KURŠĖNŲ JOMARKAS – SU NAUJU DERLIUMI, KARIAIS, BAIKERIAIS, ANDALŪZIŠKU TEMPERAMENTU, ZOOLOGIJOS SODU IR VAIŠĖMIS

Rugsėjo 21 dieną, jau šį šeštadienį, Kuršėnuose, Lauryno Ivinskio aikštėje, rengiama jau tradicine tapusi rudens gėrybių mugė – Jomarkas. Pasidžiaugsime užaugintu naujuoju derliumi, tautodailininkų, amatininkų darbais. Vyks koncertai, baikerių, Andalūzijos žirgo pasirodymai, net mini zoologijos sodas bus. Laukia vaišės ir naujos erdvės! Planuokite šeštadienį praleisti Kuršėnuose!

Plačiau