2019 m. rugpjūčio 19 d., pirmadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
ŠAKYNA ĮSPŪDINGAI ATŠVENTĖ ŽOLINĘ

Tradiciniai Šakynos krašto Žolinės atlaidų renginiai Šakynoje vyko dvi dienas. Rugpjūčio 14-osios vakarą Šakynos Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčioje, koncertą surengė Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro mišrus vokalinis ansamblis „Kolegos“. Rugpjūčio 15-ąją Šakynos Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčioje aukotos dvejos Šv. Mišios. Po maldos ir susikaupimo šventės dalyviai pasklido į miestelį linksmintis ir sportuoti. Šventės dalyviams grojo gatvės muzikantai, vyko sportinės tinklinio, krepšinio, burbulinio futbolo, įvairių rungčių mažiesiems sportinės varžybos.

Plačiau
ŽOLINIŲ ATLAIDAI IR TRADICINĖ ŠVENTĖ SUKVIETĖ Į PAKAPĘ

Pakapės Švenčiausiosios Mergelės Marijos Ėmimo į Dangų bažnyčioje, kaip ir kasmet rugpjūčio 15-ąją, žmonės rinkosi švęsti Mergelės Marijos į Dangų Ėmimo šventės ir Žolinės atlaidų. Medinė Pakapės bažnytėlė, šiemet sulaukusi jau 140 metų, vos talpino tradicijas gerbiančius žmones. Daugelis jų – su gėlių, javų puokštelėmis rankose.

Plačiau
BALTIJOS KELIO 30-MEČIO MINĖJIMAS KURŠĖNUOSE

Plačiau
PRISTATĖ ŽEMAIČIŲ KONGRESO IDĖJĄ

Šiaulių rajono savivaldybėje su rajono meru Antanu Bezaru atvyko susitikti Žemaičių kultūros draugijos prezidiumo narys, žemaičių renginių organizatorius Edmundas Žalpys, Žemaitijos etninės kultūros globos tarybos narys, Žemaitijos tarybos pirmininko pavaduotojas docentas Juozas Pabrėža bei Šiaulių žemaičių kultūros draugijos „Saulaukis“ pirmininkas Jonas Bartkus. Susitikime svečiai pristatė Žemaičių kongreso 2020 metų idėją.

Plačiau
TOLYGIOS KULTŪRINĖS RAIDOS PRIORITETŲ PRISTATYMAS

Plačiau
IŠLYDĖTI GANDRŲ KVIES ŠV. BALTRAMIEJAUS ATLAIDAI RAUDĖNUOSE

Plačiau
ŠIAULIŲ RAJONO MAUDYKLŲ VANDENS KOKYBĖ ATITINKA NORMAS

Kaip ir kiekvienais metais Šiaulių rajono savivaldybė kartu su Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Šiaulių skyriumi vykdo keturiolikos rajono maudyklų vandens kokybės stebėsenos programą. Rugpjūčio 7 dieną buvo atliekami vandens kokybės mikrobiologiniai tyrimai Gudelių, Geluvos, Pašvinio, Kairių, Bijotės ežeruose, Bubių, Pakumulšių, Raudėnų, Šilų, Naisių, Paežerių, Švedės tvenkiniuose, Kuršėnų karjeruose ir Ventos upėje Kuršėnų miesto ribose. Atlikus tyrimus nustatyta, kad vandens kokybė atitinka normas.

Plačiau
BUS PRISTATOMI PARENGTI VENTOS UPĖS SLĖNIO KURŠĖNŲ MIESTE KRAŠTOVAIZDŽIO FORMAVIMO IR EKOLOGINĖS BŪKLĖS GERINIMO TVARKYMO SPRENDINIAI

Š. m. rugpjūčio 22 d., 17.30 val. Kuršėnų kultūros centro Diskotekų salėje, II a. (Ventos g. 11A, Kuršėnai) bus pristatomi parengti Ventos upės slėnio Kuršėnų mieste kraštovaizdžio formavimo ir ekologinės būklės gerinimo tvarkymo sprendiniai. Juos pristatys Klaipėdos universiteto architektūros, urbanistikos ir dizaino centro „Baltijos kraštovaizdžiai“ kraštovaizdžio architektas prof. dr. Petras Grecevičius ir doc. dr. Jonas Abromas.

Plačiau
DVIRAČIAIS - PO APYLINKES

„Aš džiaugiuos, kad gamta nesuklysta/ Kad iš žemės vėl trykšta jaunystė,/ Su kuria vis atgimstam ir mes.“ (Stasys Anglickis) Šios gražios kraštiečio poeto, mokytojo, gerbusio ir mylėjusio jaunus žmones, minties vedami, rugpjūčio 8 dieną pradėjome dviračių žygį visai šeimai „Stiprūs ir greiti“, skirtą Tarptautinei jaunimo dienai paminėti. Šiaulių rajono visuomenės sveikatos biuro inicijuotas dviračių žygis šįmet jau – trečiasis.

Plačiau
ŠIAULIŲ RAJONO ŽMONĖS BALTIJOS KELYJE KVIEČIAMI BŪTI DALYVIAIS, O NE ŽIŪROVAIS

Primename, kad  laikas planuoti savo rugpjūčio 23-osios dienotvarkę ir rinktis vieną iš Baltijos kelio 30-mečio renginių.

Laikas registruotis! Palaikykime idėją, kad šiame istoriniame įvykyje, kaip ir prieš 30 metų, būtume dalyviais, o ne žiūrovais!

Paspaudus nuorodą:

https://docs.google.com/forms/d/1tejA_d_x5lAIMkWY6Cl_3lIbVt8lu0EDnNL1lqGEqGU/edit

elektroniniu paštu: vitolda.dovidauskiene@siauliuraj.ltbitienerolanda@gmail.com

arba telefonais +370 41 52 36 95, mob. +370 614 60 549.

Plačiau