2019 m. lapkričio 18 d., pirmadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
PAVOJINGOJE KURŠĖNŲ PERĖJOJE ĮRENGINĖJAMŲ SAUGUMO KALNELIŲ POVEIKIS KOL KAS KELIA ABEJONIŲ (Papildyta)

Kuršėnuose, Lietuvos automobilių kelių direkcijai priklausančio magistralinio kelio A11 Šiauliai-Palanga 26,032 kilometre, kur yra viena pavojingiausių rajono perėjų, buvo įrenginėjami greitį mažinantys ir saugumą užtikrinantys kalneliai. Pamatęs, kad per įrengtus kalnelius mašinos juos pervažiuoja net nesumažinusios greičio ir nė kiek neužkliūdamos, Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras ne be apmaudo ištaręs: „Negerai... Poveikio gali ir nebūti ...“ rinko Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovo Vitalijaus Andrejevo telefono numerį. Jam neatsakius, meras iš karto susisiekė su Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininku Ramūnu Sarapu.

Papildyta: 17.10 valandą Šiaulių rajono merui perskambino Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovas Vitalijus Andrejevas ir pranešė, kad pats asmeniškai nedelsiant pasižiūrės projektą ir įvertins, ar tikrai suprojektuoti tinkami kalneliai, ar jie realiai užtikrins eismo saugumą.

Plačiau
UŽ DARBĄ PADĖKOTA REGIONINĖS PLĖTROS DEPARTAMENTO ŠIAULIŲ APSKRITIES SKYRIAUS VEDĖJAI DALIAI DIJOKAITEI

Šiaulių regiono plėtros tarybos pirmininkas, Šiaulių meras Artūras Visockas ir Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras įteikė puokštę gėlių ir skyrė pačius gražiausius padėkos žodžius Regioninės plėtros departamento Šiaulių apskrities skyriaus vedėjai Daliai Dijokaitei. Šis penktadienis - paskutinė jos darbo diena.

Plačiau
VSAT KVIEČIA RINKTIS ĮVADINIO MOKYMO KURSUS PASIENIEČIŲ MOKYKLOJE

Ateinančių metų sausio 13 d. VSAT Pasieniečių mokykloje bus organizuojami Pasieniečio įvadinio mokymo kursai. Turintieji aukštąjį universitetinį arba aukštąjį neuniversitetinį bei aukštesnįjį išsilavinimą ir nepriekaištingos reputacijos asmenys kviečiami rinktis šiuos mokymo kursus ir per 15 savaičių tapti pasieniečiais.

Plačiau
ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBA PRIĖMĖ AKTUALIŲ SPRENDIMŲ

Lapkričio 12 dieną, antradienį, posėdžiavusi Šiaulių rajono savivaldybės taryba per tris valandas baigė darbą ir priėmė gyventojams svarbių sprendimų biudžeto, švietimo, socialinio būsto ir patalpų nuomos, gatvių pavadinimų, vietinės rinkliavos ir kitais klausimais.

Plačiau
ANTANO BUDZINSKO KNYGOS „VIENATVĖ – DRAUGĖ MANO...“ SUTIKTUVĖS AUTORIAUS GIMTOJOJE ŠAKYNOJE

Ir kai sugrįšim iš kelionių,

Pavargę ir seni labai,

Priglauski, Žeme, mūsų kūnus,

O amžinybėj liks darbai.

Antanas Budzinskas eil. „Žemė“, 2002

Plačiau
DIDŽIOJO KNYGŲ PRISTATYMO ATRANKINIS TURAS KURŠĖNUOSE

Lapkričio 8 d. Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro salėje rinkosi vaikai mėgstantys ne tik skaityti, bet ir norintys jas rekomenduoti kitiems. Renginio vedėja, Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja Joneta Filinskė džiaugėsi tokiu gausiu būriu vaikų iš viso Šiaulių rajono: Gruzdžių, Kužių, Naisių, Kuršėnų. Atrankiniame ture parodyta 11 pasirodymų įvairiose amžiaus grupėse.

Plačiau
KURŠĖNUOSE KYLA VIEŠOSIOS BIBLIOTEKOS PASTATAS

Kuršėniškiai ir miesto svečiai kaskart atkreipia dėmesį į Vytauto gatvėje ęsantį pastatą, kuris visiems buvo žinomas kaip „univermagas“. Dabar čia darbuojasi UAB „Telšių meistras“ statybininkai, kurie vykdo projektą „Pastato, Vytauto g. 1, Kuršėnuose, rekonstravimas ir paskirties keitimas į kultūros, pritaikant Šiaulių rajono viešosios bibliotekos reikmėms".

Plačiau
20 – OJI LIETUVOS LIAUDIŠKOS MUZIKOS KAPELŲ ŠVENTĖ

Plačiau
KURŠĖNAI PO EISMO ĮVYKIŲ: SUSITIKIMAI SU GYVENTOJAIS, PAREIGŪNŲ BUDĖJIMAS IR SAUGUMO ĮRENGINIŲ LAUKIMAS

Kuršėnuose, Lietuvos automobilių kelių direkcijai priklausiančiame magistraliniame kelyje A11 Šiauliai-Palanga 26,032 kilometre, kur vyksta labai intensyvus eismas ir per nepilnus metus įvyko net kelios skaudžios nelaimės, Šiaulių rajono savivaldybė drauge su Šiaulių apskrities policijos komisariatu, Šiaulių miesto ir rajono policijos pareigūnais bendradarbiauja, kad įrodytų kelio savininkui - kuo greičiau imtis saugumo priemonių įrengimo. Tuoj po paskutiniojo įvykio surengė susitikimą su gyventojais, sustiprino šios vietos stebėseną, taip pat įrengtas ryškesnis apšvietimas, tačiau vis tebelaukiama konkrečių kelio savininko veiksmų.

Plačiau
UKRAINOS AMBASADORIAUS VIZITAS BAZILIONŲ MOKYKLOJE

Šiaulių rajono Bazilionų mokykloje-dauigiafunkciame centre lankėsi Ukrainos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje Volodymyras Jacenkivskyi, jo sutuoktinė Roksolana Jacenkivska ir ambasados patarėjas Serhijus Vasylenko. Svečius lydėjo istorijos mokslų daktarė, Lietuvos ir Ukrainos istorinių, kultūrinių dialogų puoselėtoja Aldona Vasiliauskienė. Mokyklą ir Ukrainą jau daugelį metų sieja vienuoliai bazilijonai, laikomi stačiatikių ir katalikiškosios bažnyčios jungtimi nuo Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikų.

Plačiau