2019 m. spalio 16 d., trečiadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
MERAS ANTANAS BEZARAS SUSITIKO SU MEŠKUITIŠKIAIS

Artėja tas metas, kada bus įgyvendintas investicinis projektas „Meškuičių miestelio bendruomeninės ir viešosios infrastruktūros kompleksiškas atnaujinimas“. Spalio mėnesio pabaigoje statybininkai žada pabaigti visus darbus, tačiau meškuitiškiai kelia klausimus dėl kai kurių darbų atlikimo ir sprendimų. Pamatyti, kaip vykdomi baigiamieji darbai ir susitikti su gyventojais pas meškuitiškius atvyko Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras.

Meškuičių seniūnijos seniūnė Jolanta Baškienė aprodė projekto numatytus atliktus darbus ir atnaujintą viešąją infrastruktą. Pagražėjo ne tik Meškuičių miestelio centrinė dalis, bet ir parkas.

Susitikime su gyventojais seniūnė Jolanta Baškienė akcentavo, kad artėja projekto pabaiga, rangovai iki spalio 26 dienos turi priduoti objektą, tačiau yra dar nemažai trūkumų.

„Esame atsakingi, kad tai, ką daro mūsų miesteliui, būtų tikrai padaryta viskas iki galo,“ — kalbėjo seniūnė Jolanta Baškienė ir pasidžiaugė, kad žmonės nėra abejingi ir atėjo į susirinkimą pasitarti, išsakyti rūpimas problemas.

Gyventojai kėlė klausimus dėl dalies Šiaulių gatvės šaligatvio, dėl žalųjų atliekų surinkimo, dėl rūšiuojamų atliekų konteinerių, dėl nereguliaraus UAB „Vlasava“ vykdomų maršrutų autobusų grafiko ir kt...

Meškuitiškis Vidmantas Bujus pasidžiaugė, jog miestelis puošiasi, tvarkosi, bet projekto kai kurie sprendimai kelia rūpestį – susiaurėjo kai kurios gatvės ir būna problematiška sunkiai technikai pravažiuoti.

Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras pasidžiaugė, jog nuo pat pradžių meškuitiškiai viską spendė draugiškai, kartu pasitardavo ir diskutuodavo. Išsakytas problemas meras padės išspręsti.

Susirinkimo pabaigoje meras Antanas Bezaras pakvietė meškuitiškius atvykti šeštadienį į Kuršėnus, kur vyks rudens gėrybių mugė – jomarkas, bus plati meninė programa.

 Zigmas Ripinskis

* Gautas sutikimas viešinti

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal