2019 m. lapkričio 19 d., antradienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
KURŠĖNUS UŽTVINDĖ JAUNIEJI ŠOKĖJĖLIAI IŠ VISOS LIETUVOS

Spalio 30 d. didžiulis šokėjų  būrys iš  Joniškio, Šiaulių, Šilalės, Varėnos, Šakių  ir Vilniaus suvažiavo į Kuršėnus. Šiaulių rajono savivaldybės centras vykdė projektą „Netradicinio mokymo seminaras „Kūrybiškas ugdymas(is) ir mokymas(is) įvairiose kultūros centro erdvėse Respublikinis vaikų ir moksleivių liaudiškų šokių grupių festivalis “Jaunimėlis pasišoks“". 

Šokėjai  ir miesto gyventojai turėjo galimybę pamatyti valstybinio dainų ir šokių ansamblio „Lietuva“  edukacinę programą „Tai margumas mūs šalelės“. Žiūrovams

ansamblio artistai ir vadovai pristatė nuostabų liaudiškos muzikos, šokio  ir 5 Lietuvos regionų tautinio kostiumo reginį. Renginio metu vaikai buvo įtraukti į programos veiksmą daina, ritminiais plojimais, istorinėmis ir bendrakultūrinėmis užduotimis.  Pasibaigus edukacinei programai šokėjai  pasiskirstę pagal amžiaus grupes kartu su ansamblio baletmeisteriu Edgaru Suprunu  dalyvavo šokio meistriškumo pamokoje.  Projektą toliau tęsė respublikinis vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių festivalis „Jaunimėlis pasišoks“. Šventės dalyviams buvo įtektos padėkos.  Projektas vyko kultūros centre ir Pavenčių mokykloje–daugiafunkciame centre.

ŠRSKC informacija

Nuotr. Zigmo Ripinskio ir Vaivos Melvydaitės

Gautas sutikimas viešinti

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal