2019 m. spalio 19 d., šeštadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
KURŠĖNŲ MENO MOKYKLOJE - APIE PRIEŠGAISRINĘ IR CIVILINĘ SAUGĄ

Liepos 31 dieną, Šiaulių rajono Kuršėnų meno mokyklos direktoriaus Ramūno Snarskio ir pavaduotojo ūkio reikalams Stasio Vaitiekūno kvietimu, atvyko Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Civilinės saugos vyresnysis specialistas Alfonsas Račinskas ir Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus inspektorės Airida Kurklinskienė bei Živilė Tarvydaitė, kurie įvertino esamą Kuršėnų meno mokyklos priešgaisrinę bei civilinės saugos situaciją, įvertino dokumentaciją, suteikė informaciją apie pasikeitusius reikalavimus bei nuostatas.

 Specialistai atkreipė dėmesį, jog šiuolaikinėje situacijoje labai svarbu įvertinti ir įsivertinti rizikas, pasirengti jų valdymo planus. Nuoširdžiai dėkoju. Už bendradarbiavimą ir pagalbą nuoširdžiai dėkojame Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkui Gražvidui Butkui.

Džiugu jog Valstybinės priešgaisrinės priežiūros ir Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialistai yra pasiruošę visada pakonsultuoti ir padėti organizacijoms, įmonėms ir individualiems asmenims padėti, pakonsultuoti ir patarti.

Kuršėnų meno mokyklos informacija ir nuotraukos

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal