2019 m. rugsėjo 18 d., trečiadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
KIEKVIENĄ ANTRADIENĮ KURŠĖNUOSE - LAUKO ŽAIDIMAI GRYNAME ORE

Visą vasarą, kiekvieną antradienį, Kuršėnų miesto parke vyksta nemokamos Petankės ir Bočios žaidimų pamokos, kurias organizuoja Kuršėnų Vytauto Vitkausko biblioteka. Šie žaidimai jau daug dešimtmečių yra žaidžiami visame pasaulyje, ypač jie populiarūs Europoje. Tad ir daugelis lietuvių, keliaujantys po svečias šalis, yra matę žaidžiančius žmones pliažuose, parkuose, ten, kur yra koks laisvas plotelis ir norintys pajudėti, pasimankštinti žaidėjai.

Pažaisti, pasimokyti ateina įvairaus amžiaus kuršėniškių ir vasarotojų. Tai nėra rimtos varžybos, tai tik lengvas pasportavimas, pasikalbėjimas, smagus taškų skaičiavimas, azartiškas noras laimėti. Vieni mato šiuos žaidimus pirmą kartą, kiti jau yra šiek tiek žaidę, treti jau gali ir kitus pamokyti.

Na, o šių pamokų vienas iš tikslų – populiarinti Petankės ir Bočios žaidimus, pakviesti kuo daugiau žmonių. Nesudėtingas žaidimas, paprastos taisyklės, visada nuotaikinga kompanija kviečia kuršėniškius, jų svečius, kaimynus ir draugus ateiti į Kuršėnų miesto parką, aukštų medžių pavėsyje pajudėti, pabendrauti, susidraugauti.

Vida Ragauskienė

Kamilės Jonaitytės ir Vidos Ragauskienės nuotraukos

Gautas sutikimas viešinti

 

 

 

 

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal