2019 m. liepos 22 d., pirmadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
Į ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĘ ATRIEDĖJO NEĮGALIESIEMS SKIRTAS AUTOBUSAS

Šiaulių rajono neįgaliųjų draugija savo narius ir kitus Šiaulių rajono savivaldybės neįgaliuosius galės pavežėti į gydymo įstaigas, nuvežti į įvairius renginius, ar tolimesnes išvykas neįgaliesiems pritaikytu autobusu. LR Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijai įteikė raktelius nuo naujo autobusiuko, skirto Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos narių ir kitų neįgaliųjų poreikiams.

 

„Peugeot Boxer Combi“ devynių vietų mikroautobusas, kuriame yra trys vietos, skirtos žmogui, judančiam su neįgaliojo vežimėliu, įrengtas specialus keltuvas. Judėjimo negalią turintys žmonės galės saugiai ir patogiai įriedėti į automobilį.

Žinoma, be Šiaulių rajono savivaldybės paramos Šiaulių rajono neįgaliųjų draugija neišsivers, nes automobiliui išlaikyti reikės papildomų lėšų.

Šis mikroautobusas perduodamas Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijai panaudos pagrindais. ,,Šiaulių rajono neįgaliųjų draugija vienija 7 padalinius (Kuršėnų, Kužių, Gruzdžių, Meškuičių, Aukštelkės, Kairių ir Žadžiūnų). Minėti padaliniai yra nutolę vienas nuo kito 40-60 kilometrų atstumu.

„Labai džiaugiamės, nes net atokiausiose Šiaulių rajono savivaldybės kampeliuose gyvenantiems neįgaliesiems galėsime suteikti daugiau paslaugų, labai stengsimės palengvinti jų kasdienybę“, – sakė Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Elena Kačinskienė.

Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras taip pat pasidžiaugė gautu autobusiuku ir patikino, jog savivaldybė skirs 15 tūkst. eurų jo išlaikymui.

Rajono savivivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Ingrida Venciuvienė pažymėjo, jog autobusas perduodamas tiesiai Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijai, o ne Socialinės paslaugų centrui. Jai pritarė ir Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Irena Simanauskienė, pažymėdama, jog Šiaulių rajono neįgaliųjų draugija yra pati didžiausia ir tikrai sugebės šią transporto priemonę administruoti.

Savivaldybės mero pavaduotojas Algis Mačiulis pasidžiaugė, jog neįgaliųjų iniciatyvos džiugina, o savivaldybė visada ras lėšų jas skatinti.

 

Zigmas Ripinskis

 

* Gautas sutikimas viešinti

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal