2019 m. spalio 16 d., trečiadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
DISKUTUOTA APIE BIUDŽETINIŲ ĮSTAIGŲ IR NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ KONKURENCIJĄ

Šiaulių rajono savivaldybės administracijos didžiojoje salėje vyko Šiaulių rajono savivaldybės Tarybos narių, Šiaulių rajono savivaldybės ir Administracijos vadovų bei atsakingų darbuotojų, Šiaulių rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninių organizacijų tarybų narių susitikimas su Nevyriausybinių Organizacijų Informacijos ir Paramos Centro direktoriumi Martinu Žaltausku bei šio centro valdybos pirmininku, psichologu, NVO ekspertu Ričardu Diržiu.

Susitikimo tikslas – diskusija dėl nevyriausybinių organizacijų vaidmens šalies ir Savivaldybės gyvenime, bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų bei Savivaldybės bendradarbiavimo, nevyriausybinių organizacijų plėtros politikos įgyvendinimo.

Svečiai iškėlė idėją, kad NVO ir biudžetinės įstaigos turėtų gyvuoti konkurencinėmis sąlygomis dėl įvairių paslaugų teikimo švietimo, kultūros, sporto, socialinės ir infrastruktūros srityse. Į diskusiją susirinkę NVO, savivaldybės atstovai, taip pat ir svečiai teigė, kad vienareikšmiškos nuomonės šiuo klausimu negali būti, nes ir biudžetinės įstaigos, ir NVO turi ir savų pliusų, ir savų minusų.

Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Rita Žadeikytė

Autorės nuotraukos

Sutikimas viešinti gautas

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal