2019 m. gruodžio 16 d., pirmadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
ATSIRADĘ NAUJI AUTOBUSŲ SUSTOJIMO PAVILIJONAI DŽIUGINA KURŠĖNIŠKIUS

Kuršėnuose gyventojai pastebėjo pastatytus autobusų sustojimo pavilijonus Ventos ir Liepų alėjos gatvėse. Pavilijonai pagaminti iš cinkuotų plieninių profilių, dažyta milteliniu būdu. Pavilijonuose įrengti patogūs suoleliai, šiukšliadėžės Šių pavilijonų atsiradimu rūpinosi UAB „Kuršėnų komunalinis ūkis“, o lėšos buvo skirtos Šiaulių rajono savivaldybės tarybos sprendimu. Darbų vertė 15 tūkst. eurų.

 

Kur statyti autobusų sustojimo pavilijonus, buvo nuspręsta bendru Šiaulių rajono savivaldybės administracijos, Kuršėnų seniūnijos bei Kuršėnų bendruomenės ir seniūnaičių sprendimu. Buvo atrinkti keli pavilijonų modeliai, o juos pastatė UAB „Vaigus“ iš Mažeikių.

Tvarkingos autobusų stotelės tapo ne tik patogia viešojo transporto laukimo vieta, bet ir pakelės puošmena. Tuo labai džiaugėsi Kuršėnų sporto mokyklos direktorė Ilona Vaičiulienė. Pasak direktorės dabar bus labai komfortabilu lietingą, vėjuotą dieną Sporto mokyklos auklėtiniams ir jų tėveliams laukti autobuso.

Prie pavilijono su sūnumi Pijumi sutikta kuršėniškė Ingrida paantrino Sporto mokyklos direktorei, jog tai labai gerai, ypač toje vietoje, kai vaikai iš po sporto užsiėmimų galės jaukiai laukti autobuso, bus apsaugoti nuo vėjo, lietaus, o tuo pačiu bus mažiau ligų...

Ventos gatvėje pavilijone autobuso laukė kuršėniškė Dalia. Ji atkreipė dėmesį, kad Kuršėnai per tris metus žymiai pagražėjo, pavilijono atsiradima taip pat įvertino gerai.

Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Turto valdymo skyriaus vedėjo pavaduotojas Alvydas Žirgulis nudžiugino ir Bubių miestelio gyventojus – autobusų sustojimo pavilijonas dar šiais metais bus pastatytas prie Bubių tvenkinio.

Pagal pateiktą Turto valdymo skyriaus vedėjo pavaduotojo Alvydo Žirgulio informaciją iš Automobilių kelių direkcijos pavilijonų statybai Šiaulių rajonui nebuvo skirta lėšų jau kelerius metus, tuo tarpu Šiaulių rajono savivaldybės taryba ir kitais metai žada skirti lėšų tokiems pavilijonams.

 

Zigmas Ripinskis

Autoriaus nuotr.

Gautas sutikimas viešinti

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


Spausdinimo versija Atgal