Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

SKELBIMAI

INFORMACIJA APIE KRYŽIŲ KALNO – JURGAIČIŲ, DOMANTŲ PILIAKALNIO SU GYVENVIETE LANKYMO, PRIEŽIŪROS IR KRYŽIŲ STATYMO TAISYKLIŲ NAUJOS REDAKCIJOS PROJEKTĄ

2022-04-25 Dalintis

Informuojame, kad vadovaujantis Šiaulių rajono savivaldybės mero 2022 m. sausio 31 d. potvarkiu Nr. M-8 „Dėl darbo grupės Kryžių kalno-Jurgaičių, Domantų piliakalnio su gyvenviete (23879) lankymo, kryžių statymo ir priežiūros taisyklių (naujos redakcijos) parengimui sudarymo“ sudaryta darbo grupė parengė Kryžių kalno – Jurgaičių, Domantų piliakalnio su gyvenviete lankymo, priežiūros ir kryžių statymo taisyklių naujos redakcijos projektą (toliau – Taisyklių projektas), kuris bus teikiamas tvirtinti Šiaulių rajono savivaldybės tarybai.

Taisyklių projektas suderintas su Šiaulių vyskupijos kurija ir Kultūros paveldo departamento  prie Kultūros ministerijos Šiaulių teritoriniu skyriumi. Su Taisyklių projektu galite susipažinti čia.

Pasiūlymai dėl Taisyklių projekto gali būti teikiami Šiaulių rajono savivaldybės administracijai raštu el. paštu prim@siauliuraj.lt.

Išsamesnė informacija teikiama Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir paveldosaugos skyriuje (vyr. specialistė Edita Šliautarienė, 8 687 15601, el. p. edita.sliautariene@siauliuraj.lt).

Informacija atnaujinta 2022-04-25 11:32