2019 m. spalio 20 d., sekmadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
SPORTUOJANTYS VOVERIŠKIAI

Asociacija „Voveriškių bendruomenė“ metų pradžioje vykusiame susirinkime nusprendė, kad Voveriškių kaimo gyventojai labai mėgsta sportuoti, todėl reikia atnaujinti turimą sporto bazę. Nusprendė, kad pagrindinės sporto šakos, tokios kaip krepšinis, paplūdimio tinklinis, futbolas yra labai pamėgtos voveriškiečių. Tinklai, tinkliukai, lankai nekeisti jau daug metų, nusidėvėję, suplyšę, bet dar naudojami.

 

Buvo parašytas projektas „Sportuojantys Voveriškiai“, kuris gavo finansavimą iš Šiaulių rajono savivaldybės pagal bendruomenių rėmimo programą.

Už projekto lėšas buvo nupirkta: krepšinio lankai, krepšinio lankams tinkliukai, futbolo vartų tinklai, paplūdimio tinklinio tinklas, mobilus lauko teniso tinklas, lauko teniso raketės suaugusiems 2 vnt. ir vaikams 2 vnt., lauko teniso kamuoliukai.

Nupirktas sportinis inventorius buvo keičiamas kas savaitę, nes kiekviena sporto šaka turėjo savo dienas.

Rugpjūčio 1-11 dienomis Voveriškių krepšinio aikštelėje dunksėjo krepšinio kamuolys, nes šios dienos, buvo krepšinio dienos. Vėlų vakarą aikštelėje vis dar žaidė jaunimas, vyresni vyrai, kurie džiaugėsi atnaujintu krepšinio inventoriumi.

Rugpjūčio 12-18 dienomis buvo futbolo dienos. Voveriškių kaime turime 12 žaidėjų-mėgėjų, kurie turi savo aprangą (geltonas maikutes) ir, kurie vasaros šeštadieniais ar sekmadieniais rinkdavosi Paitaičių kaime ten įrengtoje futbolo aikštelėje ir žaisdavo futbolą su Paitaičių kaimo futbolininkais. Nupirkus futbolo vartams tinklus, nušienavus futbolo aikštyną su bendruomenės turimu traktoriuku, futbolo aikštynas buvo vėl paruoštas varžyboms.

Rugpjūčio 19–25 dienomis buvo bendruomenei pristatytas nupirktas naujas lauko teniso mobilus tinklas su raketėmis. Pirmieji lauko teniso raketes išbandė asociacijos „Voveriškių bendruomenė“ valdybos nariai, vėliau ir jaunimas.

Rugpjūčio 26–31 dienomis visi rinkosi žaisti paplūdimio tinklinio. Paplūdimio tinklinio aikštelė atsinaujino ne tik nauju tinklu, bet ir papildyta nauju smėliu.

Rugsėjo pirmosios vakaras Voveriškių kaime buvo netradicinis. Gyventojai, svečiai, smalsuoliai rinkosi į Šiaulių r. Voveriškių mokyklai priklausantį stadioną. Stadiono prieigose buvo verdamas plovas, jį virė bendruomenės narys Laimonas P. Futbolo aikštyne, kuris buvo paruoštas varžyboms rinkosi Voveriškių ir Paitaičių kaimo futbolo žaidėjai. Voveriškių kaimo futbolo komandai vadovavo G.Pumputis, Paitaičių komandai – „Paitaičių“ bendruomenės pirmininkas L.Gaubis. Varžybas stebėjo tiek maži tiek dideli, tiek atvykę svečiai, tiek vietiniai gyventojai su šeimomis. Po ilgų ir varginančių varžybų, laimėjo draugystė. Visus susirinkusius po varžybų, apdovanojimų pavaišinome plovu.

Projekto tikslas įgyvendintas – jaunimas atitrauktas vasaros laikotarpiu nuo žalingų įpročių, vaikai nuo telefonų, tėvų pabuvimas gryname ore su vaikais. Bendruomenė skatinta sportiškumo, bendruomeniškumo, propaguotas sveikas gyvenimo būdas.

Projekto metu atnaujinta sporto baze ir toliau naudojasi Voveriškių kaimo gyventojai, svečiai, Šiaulių r. Voveriškių mokyklos mokytojai, mokiniai, todėl projektas kaip ir tęsiamas, kol oro sąlygos lauke leis sportuoti.

 

 

Asociacijos „Voveriškių bendruomenė“ vadovė Rita Cecervovė

* Sutikimas viešinti gautas

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal