2019 m. rugpjūčio 21 d., trečiadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
KAIP PASIRENGTA CIVILINEI SAUGAI VANDENS IR NUOTEKŲ TINKLŲ AVARIJŲ ATVEJU?

Pirmadienį Šiaulių rajono savivaldybėje vyko neeilinis Ekstremalių situacijų komisijos posėdis, kuriame kalbėta apie UAB „Kuršėnų vandenys“ pasirengimą reaguoti į eksploatuojamų tinklų avarijas ir kitus pavojus. Aiškintasi dėl civilinės saugos reikalavimų vykdymo ir teikiamų gyvybiškai svarbių paslaugų užtikrinimo.

 

Neeiliniame posėdyje dalyvavo Šiaulių rajono savivaldybės administracijos direktorius Gipoldas Karklelis, Teisės ir personalo administravimo skyriaus vyriausiasis specialistas Jonas Kiriliauskas, UAB „Kuršėnų vandenys direktoriaus pavaduotojas Almantas Krivickas ir inžinierius techninei dokumentacijai Paulius Ravinskis. Taip pat Šiaulių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininkas-valstybinis inspektorius Arūnas Teišerskis, Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Civilinės saugos skyriaus vyriausiasis specialistas Alfonsas Račinskas bei Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šiaulių departamento Vidaus administravimo skyrius vedėja Odeta Raišienė.

Posėdyje svarstyta, kaip civilinės saugos reikalavimai būtų įvykdyti, jeigu avarija truktų kelias valandas arba kelias paras. Didelių grėsmių ir pavojų gyventojams neįžvelgta. Nuspręsta ateityje pasitikrinti, kaip tai veikia realiai savivaldybės lygmeniu surengtose pratybose.

Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Rita Žadeikytė

Autorės nuotraukos

* Sutikimas viešinti gautas

 

 

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal