2019 m. rugpjūčio 20 d., antradienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
KURŠĖNŲ LIGONINĖ ĮSIGIJO MODERNIOS APARATŪROS AKIŲ TYRIMAMS

Kuršėnus vėl aplankė nuolatiniai ligoninės rėmėjai Zygfridas Logalis ir Ingrida Logal iš Vokietijos Demino miesto. Jie susitiko su ligoninės personalu ir skyrė lėšų moderniai techninei medicinos įrangai įsigyti. Ligoninės direktorė Renata Noreikaitė pažymėjo, jog stengiamasi gerinti medicinos paslaugų sąlygas rajono gyventojams. Šį kartą, nuolatinių rėmėjų lėšomis ligoninė įsigyta labai reikalingos aparatūros ir modernų ligonių apžiūros stalą gydytojo oftalmologo darbui Kuršėnų ligoninės Konsultacijų poliklinikoje.

„Rėmėjų lėšomis įsigyta įranga leidžia nedidelį gydytojo kabinetą paversti šiuolaikiniu medicinos centru oftalmologijoje. Autoreflektometras, projektorius, skirtas regėjimo aštrumui patikrinti, plyšinė lempa ir modernus stalas kainavo per penkis tūkstančius eurų,“ – akcentavo ligoninės direktorė Renata Noreikaitė.

Susitikime su ligoninės personalu Zygfridas Logalis ir Ingrida Logal papasakojo apie jų veiklą, prieš dvidešimt metų įkurtą ir plečiančią savo veiklą Jaunųjų europiečių organizaciją.

Rėmėjams buvo padėkota – įteiktos gėlės, atminimo dovanėlės ir padėkos raštai.

Susitikime dalyvavo ir rajono mero Antano Bezaro linkėjimus ir fotoalbumą apie Šiaulių rajoną svečiams iš Vokietijos perdavė mero padėjėja Rita Žadeikytė.

Zigmas Ripinskis

Autoriaus nuotraukos

Gautas sutikimas viešinti

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal