2019 m. rugpjūčio 23 d., penktadienis
Spausdinti puslapio vidurį

Naujienos
Aktualijos
2019-08-23 | MERO SVEIKINIMAS
2019-08-23

Mieli kraštiečiai, Baltijos kelio žmonės,

prabėgo 30 metų nuo tos dienos, kai, susikibę į 650 kilometrų Gyvąją grandinę su savo šeimomis, draugais, kaimynais, drauge su visa Lietuva, Latvija, Estija, aiškiai išreiškėme pasauliui savo nuoširdų troškimą – būti laisvais.

Šiandien vėl susikibsime Baltijos kelyje, kuriuo einame jau 30 metų.

Būkime stiprūs, kaip prieš trisdešimt metų, tokie, kokie buvome šio kelio pradžioje. Pajuskime, kokia esame galinga jėga, kai visi drauge, kai turime bendrą tikslą.

Gerbkime vienas kitą, kantriai dirbkime, pasitikėkime, dalinkimės nuoširdumu, kad šiandienos mūsų Baltijos kelias, vedantis mus ir mūsų valstybę į ateitį, būtų grįstas darna, vienybe ir išmintimi.

2019-08-20

Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės vadas Mindaugas Statkus, liepą pradėjęs tarnybą Šiaulių savanorių rinktinėje, apsilankė Šiaulių rajono savivaldybėje, susitiko su Šiaulių rajono savivaldybės meru Antanu Bezaru aptarti Savivaldybės ir rinktinės bendradarbiavimo perspektyvų.

2019-08-20

Jau paaiškėjo, kur tiksliai Vilniuje bus skiriama vieta Šiaulių rajonui susikibti į šiandienos Baltijos kelią! Atkarpoje tarp Gedimino pilies bokšto ir Mindaugo tilto – nuo 10 iki 14 sektoriaus! Sektoriai bus sužymėti ant grindinio! Šiaulių rajono savivaldybė kviečia į Baltijos kelio renginius Vilniuje Kuršėniškių klubo narius, visus, gyvenančius, besimokančius, ar rugpjūčio 23 dieną būsiančius Vilniuje iš Šiaulių rajono kilusius, su Šiaulių rajonu susijusius žmones. Kraštiečiai, ateikite susikibti į šiandienos Baltijos kelią Vilniuje su Šiaulių rajono žmonėmis po savivaldybės vėliava!

2019-08-20

Akordeono muzikos mylėtojai pilnutėlėje Kairių Švč. Mergelės Marijos, Belaisvių Vaduotojos, bažnyčioje turėjo retą galimybę paklausyti jaunųjų akordeonistų Manto Lukausko ir Orintos Lukauskaitės koncerto. Tarp susirinkusiųjų pasimėgauti muzika buvo galima išvysti ir akordeonininkų mokytojus Marytę ir Joną Markevičius. Jaunieji menininkai yra baigę Kuršėnų meno mokyklos akordeono specialybę. Vėliau Mantas Lukauskas baigė Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnaziją, o dabar studijuoja akordeono specialybę Kaune. Orinta Lukauskaitė šiuo metu mokosi Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje.

2019-08-20

Džiaugiamės, kad vykti į Baltijos kelio renginius Paįstryje ir Vilniuje užsiregistravo beveik 200 Šiaulių rajono žmonių! Vyksime net 5 autobusais! Taip pat dalis į renginius istorinėje Šiaulių rajonui vietoje Paįstryje, kur Šiaulių rajono žmonės susikibo į Baltijos kelią 1989 metų rugpjūčio 23-ąją, vyks ir savo transportu. Labai laukiame prisijungiant prie Šiaulių rajono žmonių Gyvojoje Grandinėje Vilniuje! Kviečiame gyvenančius Vilniuje, besisvečiuojančius tuo metu Lietuvos sotinėje ateiti į Baltijos kelią! Kraštiečiai, mes jūsų lauksime susikimbant į Gyvąją Grandinę Vilniuje po Šiaulių rajono vėliava!

2019-08-20

Informuojame, kad pradėtas rengti Šiaulių rajono savivaldybės socialinių paslaugų plano 2020 metams projektas. Laukiame pasiūlymų iki 2019-09-05.

2019-08-20

Rugpjūčio 16 dieną Kelmės rajono savivaldybėje surengtos Šiaulių regiono savivaldybių darbuotojų sporto žaidynės „Kelmė 2019“. Tai tradicinis Šiaulių regiono savivaldybių renginys kasmet vykstantis vis kitoje savivaldybėje. Šiemet žaidynėse dalyvavo Šiaulių miesto, Šiaulių, Pakruojo, Joniškio, Akmenės ir Kelmės rajonų savivaldybių darbuotojų komandos.

2019-08-19

Savaitgalį Gruzdžiuose vyko tradiciniai šv. Roko atlaidai, į miestelį sukvietę gausybę žmonių. Šiemet šv. Roko atlaidų metu įteikta ir tradicinė Augustino Griciaus premija už pirmąją prozos knygą. Šventės dalyvius traukė puikiai parengta šventės programa, išpuoštas miestelis, nuoširdžios šypsenos ir pamėgti muzikos atlikėjai.

Penktadienį šventinius renginius pradėjo Panevėžio styginių kvarteto ir solistės Laimos Česlauskaitės koncertas ,,Vasaros nakties barkarolė“, koncertinį vakarą tęsė buvusių ir esamų gruzdiečių muzikos grupių ,,Tehass“, ,,Muzikantas Vytas“,

2019-08-19

Rugpjūčio 15-ąją Naisiuose penktą kartą vyko Žolinės šventė. Asociacija „Naisių bendruomenė“ ją organizavo vykdydama projektą „Žolinės šventė Naisiuose“, kurį pagal bendruomenių rėmimo programą iš dalies finansavo Šiaulių rajono savivaldybė.

 1 2 3 4