2019 m. rugsėjo 23 d., pirmadienis
Spausdinti puslapio vidurį

Naujienos
Aktualijos
2019-09-23

Ruduo derliaus metas, o ką daryti kai to derliaus per daug? Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras gauna informaciją iš sodų bendrijų pirmininkų bei atliekų tvarkytojų, apie tai, kad gyventojai netinkamai atsikrato vaisių krituoliais ir juos meta į mišrių komunalinių atliekų konteinerius. Norime priminti, kad vaisių krituolių negalima mesti į mišrių komunalinių atliekų konteinerius, kadangi taip susidaro sąlygos atliekų puvimui, ko pasekmė ne tik nemalonūs kvapai, bet ir antisanitarinės sąlygos konteineriuose.

2019-09-23

Naisiuose vyko dvidešimtoji Šiaulių rajono mokinių sporto šventė „Ruduo—2019“. Mokyklų komandos iškilminga eisena patraukė į Baltų areną. Eisenos priekyje buvo nešama žaidynių ugnis ir olimpinė vėliava. Ant Baltų arenos suplėvėsavus olimpinei vėliavai ir įžiebus šventės aukurą, buvo sugiedotas Lietuvos valstybės himnas. Žaidynių sportininkus pasveikino Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėja, sporto meistrė Judita Šertvytienė, Kuršėnų sporto mokyklos direktorė Ilona Vaičiulienė, olimpietis, buvęs Lietuvos plaukimo rinktinės narys Paulius Viktoravičius.

2019-09-23

Šeštadienį Kuršėnų miesto Lauryno Ivinskio aikštėje vyko 8-asis rudens gėrybių Jomarkas. Pasidžiaugti užaugintu derliumi, pademonstruoti kūrybinę išmonę, pasižmonėti ir save parodyti susirinko gausybė rajono gyventojų ir svečių. Šventės dalyviai džiaugėsi įsigytais pirkiniais, naujomis šventės erdvėmis, net trijų rūšių karštais patiekalais bei kelias valandas vykusiais koncertais.

2019-09-23

Gargžduose surengtos XII – ųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalinės varžybos, kuriose susirungė 60 Lietuvos savivaldybių komandos. Šiose žaidynėse dalyvavo ir Šiaulių rajono tinklinio, krepšinio ir smiginio žaidimo komandos.

2019-09-20

Rugsėjo 19 dieną Kuršėnų miesto seniūnijos salėje vykusiame Kuršėnų mokinių savivaldų informavimo centro rinkiminiame forume dalyvavo 5 iš 6 Šiaulių rajono mokyklų mokinių savivaldos: Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija, Šiaulių r. Kužių gimnazija, Šiaulių r. Daugėlių pagrindinė mokykla, Šiaulių r. Drąsučių mokykla, Šiaulių r. Stasio Anglickio pagrindinė mokykla.

2019-09-19

Artėja tas metas, kada bus įgyvendintas investicinis projektas „Meškuičių miestelio bendruomeninės ir viešosios infrastruktūros kompleksiškas atnaujinimas“. Spalio mėnesio pabaigoje statybininkai žada pabaigti visus darbus, tačiau meškuitiškiai kelia klausimus dėl kai kurių darbų atlikimo ir sprendimų. Pamatyti, kaip vykdomi baigiamieji darbai ir susitikti su gyventojais pas meškuitiškius atvyko Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras.

2019-09-18

Šiaulių rajono savivaldybės administracijos didžiojoje salėje vyko Šiaulių rajono savivaldybės Tarybos narių, Šiaulių rajono savivaldybės ir Administracijos vadovų bei atsakingų darbuotojų, Šiaulių rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninių organizacijų tarybų narių susitikimas su Nevyriausybinių Organizacijų Informacijos ir Paramos Centro direktoriumi Martinu Žaltausku bei šio centro valdybos pirmininku, psichologu, NVO ekspertu Ričardu Diržiu.

2019-09-18

Rugsėjis - mokiniams ir jų tėvams, mokytojams lyg antri naujieji metai. Mokslo metus dauguma pradeda žadėdami geriau mokytis, lengviau keltis rytais ir pagaliau rasti papildomą veiklą, kuri tinka ir patinka. Tačiau tai sukelia daug iššūkių ir streso: kažkas vėl nepataikys į natą, krepšinio kamuolys praskries toli nuo lanko, o šokiai ar dailė nebedžiugins taip, kaip anksčiau. Vaikams svarbu turėti pomėgį, nes kai veikla patinka - jie lengviau susikaupia, pomėgiai padeda užmegzti pažintis ar atsipūsti po sunkios dienos mokykloje.

2019-09-17

Rugsėjo 15 dieną, sekmadienį, Micaičiuose vyko Kryžiaus Išaukštinimo atlaidai – Rudens šventė. Šventė prasidėjo Micaičių Nukryžiuotojo Jėzaus bažnyčioje, kurioje buvo atidengta „Atkurtos Lietuvos šimtmečio“ atminimo lentelė kunigui Konstantinui Šleiniui. Išskirtinį pasakojimą apie šį kunigą sutiko papasakoti istorikas Jonas Kiriliauskas, o lentelę atidengė asociacijos „Micaičių bendruomenė“ pirmininkas Rimantas Valkeris. Pasibaigus šiai ceremonijai bažnytėlėje vyko Šv. Mišios.

2019-09-17

2019 m. rugsėjo 17 d., Šiauliai. Šiaulių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Šiaulių AVMI) informuoja, kad virtualų buhalterį i.APS išbandė ir sėkmingai individualios veiklos pajamas ir išlaidas e. būdu veda jau beveik 500 apskrities gyventojų. Tai dešimtadalis šalies smulkiojo verslo atstovų, tapusių i.APS naudotojais.

 1 2 3 4