2019 m. spalio 15 d., antradienis
Spausdinti puslapio vidurį

Naujienos
Aktualijos
2019-10-07

Šiaulių rajono savivaldybėje vykusiame posėdyje, kuriame dalyvavo Verslo tarybos atstovai – pirmininkas - Žydrūnas Grinius, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas bei generalinis direktorius, Šiaulių rajono tarybos narys Alfredas Jonuška, taip pat kooperatyvo „Šiaulių aruodas“ vadovas Raimundas Juknevičius, UAB "Grąžulas" direktorius Romaldas Adeikis ir Šiaulių rajono savivaldybės vadovai - meras Antanas Bezaras, jo pavaduotojas Česlovas Greičius, administracijos direktorius Gipoldas Karklelis, jo pavaduotoja Regina Rupšienė taip pat Architektūros ir paveldosaugos skyriaus vedėja Vilija Vaičekauskienė, Turto valdymo skyriaus vedėjas Alfredas Budrys bei Ekonomikos ir verslo plėtros skyriaus vedėja Audronė Birutienė nagrinėjo aktualius Šiaulių rajono verslui klausimus - dėl Kužių geležinkelio stoties infrastruktūros panaudojimo verslo reikmėms ir Šiaulių rajono verslo plėtros objektų sąrašo sudarymo.

2019-10-07

Atėjo tas metas, kai pradėtas statyti pėsčiųjų tiltas per Ventą Kuršėnuose. Naujasis statinys trauks ne tik originalia išvaizda, bet ir interaktyvaus ir išmanaus tilto sprendimais. Šiaulių rajono savivaldybei įgyvendinant projektą „Ventos upės viešosios erdvės Kuršėnų mieste įrengimas ir pritaikymas bendruomeniniams ir verslo poreikiams“ (iš dalies finansuojamą iš Europos regioninės plėtros fondo) Ventos upės dešiniojo kranto teritorijoje bus įrengti ne tik pėsčiųjų takai, vaikų žaidimų aikštelė, lauko treniruokliai, prieplauka, maudykla, lauko terasa bei sutvarkyta žalioji zona, bet ir pastatytas pėsčiųjų ir dviračių tiltas.

2019-10-04

2019 m. lapkričio 18 – 24 dienomis Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija kviečia švietimo, kultūros ir meno, verslo įstaigas, institucijas, organizacijas ir visus suaugusiuosius leistis į mokymosi kelionę – 20-tąją suaugusiųjų mokymosi savaitę.

Kviečiame leistis į mokymosi kelionę!

2019-10-03

Spalio 2-ąją Šiaulių rajono Kuršėnų meno mokykloje įvyko seminaras „ Žmogaus sveikata“, kurį organizavo Šiaulių r. Švietimo pagalbos centras, Šiaulių r. Kuršėnų meno mokykla ir Šiaulių valstybinė priešgaisrinė gelbėjimo valdyba. Seminaras skirtas priešgaisrinės saugos aktualijoms.

2019-10-01

Šeštadienį ir sekmadienį Šiaulių rajono Kurtuvėnų miestelis, kaip ir kasmet, rugsėjo pabaigoje, pakvietė į tradicinę šventę „Susitikime Kurtuvėnuose“. Šeštadienį Kurtuvėnų šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčioje vyko įspūdingas jungtinių chorų koncertas. O sekmadienį Kurtuvėnai pakvietė į Šv. Mergelės Marijos Belaisvių vaduotojos (Nevalnikų) atlaidus, kuriuose parapijiečiai atsisveikino su septynerius metus jiems tarnavusiu kunigu, klebonu Andriumi Valčiuku.

2019-09-30

Šiaulių rajono Pirminės sveikatos priežiūros centro socialinės globos padalinyje Meškuičiuose vykdomo projekto "Socialinių paslaugų infrastruktūros plėtra Šiaulių rajone" darbai sparčiai juda link pabaigos. Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras, Savivaldybės administracijos direktorius Gipoldas Karklelis apžiūrėjo baigiamą vykdyti projektą, kuris yra labai svarbus rajono gyventojams.

2019-09-29

Mes, Atviras Šiaulių rajono jaunimo centras, jau daugiau kaip 10 metų dirbame atviro darbo su jaunimu principais. Dešimtmetis užaugino ne vieną jaunuolį, kurių patirtys ir prisiminimai apie praleistas akimirkas jaunimo centre yra geriausias įvertinimas ir paskatinimas dirbti toliau. Jaunimo centre gali lankytis absoliučiai visi jaunuoliai nuo 14 iki 29 metų. Čia laukiami visi! Netiki?! Patikėk, nes tarp šių sienų išnyksta visos socialinės ribos. Šiose patalpose visi yra lygūs. Penkias dienas per savaitę po šešias valandas jaunuolių visada laukia čia dirbantys du jaunimo darbuotojai.

2019-09-26

Šiaulių rajono savivaldybė per keletą pastarųjų metų atnaujino dalį svarbiausių Šiaulių rajono sporto objektų, kurie ilgus metus buvo labai prastos būklės. 2018 metų rudenį, kaip tik mokyklos 45-ojo jubiliejaus proga buvo baigta suremontuota Kuršėnų sporto mokyklos pastato išorė, šiemet – baigtas modernizuoti administracinis pastatas prie Daugėlių stadiono. Dar laukia ir paties stadiono atnaujinimas, taip pat tikimasi pagal projektą atnaujinti ir Kuršėnų sporto mokyklos vidaus patalpas, kol kas mokyklos vidui atnaujinti finansavimą dar tikimasi gauti.

2019-09-26

Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas – jau 13-tą kartą vykstanti visuotinė teisinių žinių patikrinimo akcija. Į egzaminą kviečiami registruotis ir dalyvauti visi Šiaulių rajono žmonės, mylintys savo šalį ir norintys dar geriau išmanyti pagrindinį Lietuvos įstatymą – Konstituciją.

2019-09-26

Atvėsus orams ugniagesiai šalyje pirmieji sužino apie kūrenimo sezono pradžią. Gaisrai dėl netvarkingų krosnių, židinių ir dūmtraukių šį rudenį jau sunaikino ar apgadino ne vieną dešimtį gyvenamųjų namų. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, vidutiniškai kiekvienais metais dėl netvarkingų krosnių, židinių ir dūmtraukių arba netinkamo jų eksploatavimo gaisruose žūsta apie 11 žmonių, o gyvenamuosiuose namuose kyla daugiau kaip 1000 gaisrų.

 1 2 3 4 5