2019 m. spalio 15 d., antradienis
Spausdinti puslapio vidurį

Naujienos
Aktualijos
2019-10-11

Spalio 8-ąją Šiaulių rajono Bubių mokykla, įkurta grafo Dmitrijaus Zubovo 1899 metais, minėjo 120 metų jubiliejų. Šia proga visą dieną mokykloje vyko šventė. Atvykstančius į šventę pasitiko gyvas laukų ir darželių augalų ir gėrybių kilimas, atidaryta paroda, o į koncertą pakvietė grafų Zubovų palikuonis, žymus pianistas Rokas Zubovas.

2019-10-11

2019 m. spalio 11 d., Šiauliai. Šiaulių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Šiaulių AVMI) informuoja, kad Šiaulių apskrityje yra apie 12 tūkst. gyventojų, vykdančių individualią veiklą ir besinaudojančių Mano VMI e. paslaugomis. Šiems žmonėms nuo šių metų pradžios pasiūlyta dar viena nemokama e. paslauga – virtualaus buhalterio i.APS programa. Ji leidžia smulkiajam verslininkui paprasčiau tvarkyti savo pajamas ir išlaidas, atsisakyti popierinių pajamų - išlaidų žurnalų pildymo, nesukti galvos pildant gyventojų pajamų mokesčio (GPM) deklaracijas. Ją suformuos VMI, ir i.APS programos naudotojui beliks tik peržiūrėti  bei vieno mygtuko paspaudimu pateikti.  

2019-10-11

Ruduo jau įpusėjo, bet džiugu, kad galime pasidžiaugti vasaros įdirbio vaisiais. Vasarą šalyje jau ketvirtus metus vykdytas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos inicijuotas mokinių užimtumo projektas “Atverk duris vasarai”, kuriame aktyviai nuo pačios pradžios dalyvauja ir mūsų mokykla. Buvome pastebėti, įvertinti ir pakviesti dalyvauti apdovanojimo ceremonijoje, kuri vyko Varšuvoje.

2019-10-10

2019 m. spalio 3 dieną, Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyrius, pradėjo įgyvendinti projekto „Kino pažinimo erdvės įkūrimas Kuršėnuose“ II etapą „Kinas + fotomenas“ (dalinai finansuoja Lietuvos Kultūros taryba) baigiamąjį etapą. Projektu siekiama toliau didinti ir plėsti fotomeno kūrėjų ratą. Projekto dalyviai užsiėmimuose gali atskleisti, ugdyti ir vystyti savo kūrybinį potencialą, tapti intelektualiais kino žiūrovais, žinovais ir prasmingai dalyvauti edukacinėse kino pažinimo veiklose, bei plėsti ir gilinti saviraiškos galimybes fotografijos mene.

2019-10-10

Pažinti savo gimtąjį kraštą galima įvairiausiais būdais: keliauti pėsčiomis, dviračiais, automobiliais, individualiai, su šeimomis ar kolektyvais. Pastarasis būdas labiausiai tiko Kužių seniūnijos – Kužių, Lukšių, Gilaičių, Verbūnų, Noreikių, Sauginių – kaimų bendruomenėms. Kultūrinės, edukacinės išvykos tikslas – susipažinti su gražiuoju pietų Lietuvos kurortu Druskininkais, jo istorija ir dabartimi, pasisemti patirties iš Jaskonių – Naujasodės bendruomenės socialinių projektų, pasimokyti, kaip kaimo bendruomenė, pasinaudodama savo etnografinėmis vertybėmis, gali susikurti įdomų verslą.

2019-10-09

Kviečiame į jubiliejinę lietuviškojo kalendoriaus šventę!

2019-10-09

Spalio 8 dieną įvyko eilinis Šiaulių rajono savivaldybės tarybos posėdis, kuriame išnagrinėtas 31 sprendimo projektas, visi Tarybai pristatyti sprendimo projektai patvirtinti. Posėdį vedęs Šiaulių rajono mero pavaduotojas Česlovas Greičius padėkojo Tarybos nariams už konstruktyvias diskusijas ir priimtus svarbius gyventojams sprendimus.

2019-10-08

Spalio 7 dieną Kuršėnų ligoninėje lankėsi nuolatiniai rėmėjai iš Vokietijos, Demimo miesto, - Jaunųjų Europiečių sąjungos prezidentas Ziegfried Logall su žmona Ingrid. Labdarių šeima atvyko pasidžiaugti, kaip už jų skirtą finansinę paramą įrengtas gydytojų kabinetas, kokios įsigyta įrangos. Labdarius Kuršėnų ligoninėje pasitiko direktorė Renata Noreikaitė ir bičiuliais labdaroiams iš Vokietijos jau tapęs ligoninės kolektyvas, susitikime dalyvavo Šiaulių rajono savivaldybės tarybos nariai Rolandas Tamošaitis ir Rolandas Samuila.

2019-10-07

Spalio 4 dieną Šiaulių rajono Šilėnų mokykloje vyko mokyklos 100-mečio jubiliejaus šventė, kurioje dalyvavo visa mokyklos bendruomenė bei garbingi svečiai. Sveikinimo žodžių, padėkų ir dovanų nestokojo LR Seimo narių Juozo Rimkaus ir Rimos Baškienės padėjėja Judita Šakočiuvienė, Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Česlovas Greičius, Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Judita Šertvytienė, Kairių seniūnas Artūras Šulčius, Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro renginių organizatorė Danutė Kazlauskienė, meno vadovė Gitana Svirplienė, Kairių lopšelio-darželio „Spindulėlis“ direktorė Dalia Gricienė ir Kairių Švč. Mergelės Marijos belaisvių vaduotojos bažnyčios klebonas Rimantas Pranskaitis. Prisiminimais apie mokyklos gyvenimą pasidalino ir buvę mokyklos mokiniai.

2019-10-07

Spalio 4 dieną Šiaulių rajono savivaldybės administarcijos Švietimo ir sporto skyriaus salėje įvyko seminaras organizuojamas Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Teisės ir personalo administravimo skyriaus vyriausiosios specialistės Ingridos Venckuvienės kartu su Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos Šiaulių regiono rinkos priežiūros skyriumi. Pranešėjai: Loreta Rėkštė, Arvydas Augustinas, Algirdas Žekonis, Miglė Tamkevičienė, Danutė Simaškienė, Neringa Ginčienė supažindino gyventojus su vartotojų teisėmis, jų įgyvendinimo būdais bei kylančiais sunkumais.

 1 2 3 4 5