2019 m. spalio 15 d., antradienis
Spausdinti puslapio vidurį

Naujienos
Aktualijos
2019-10-01

Šeštadienį ir sekmadienį Šiaulių rajono Kurtuvėnų miestelis, kaip ir kasmet, rugsėjo pabaigoje, pakvietė į tradicinę šventę „Susitikime Kurtuvėnuose“. Šeštadienį Kurtuvėnų šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčioje vyko įspūdingas jungtinių chorų koncertas. O sekmadienį Kurtuvėnai pakvietė į Šv. Mergelės Marijos Belaisvių vaduotojos (Nevalnikų) atlaidus, kuriuose parapijiečiai atsisveikino su septynerius metus jiems tarnavusiu kunigu, klebonu Andriumi Valčiuku.

2019-09-30

Šiaulių rajono Pirminės sveikatos priežiūros centro socialinės globos padalinyje Meškuičiuose vykdomo projekto "Socialinių paslaugų infrastruktūros plėtra Šiaulių rajone" darbai sparčiai juda link pabaigos. Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras, Savivaldybės administracijos direktorius Gipoldas Karklelis apžiūrėjo baigiamą vykdyti projektą, kuris yra labai svarbus rajono gyventojams.

2019-09-29

Mes, Atviras Šiaulių rajono jaunimo centras, jau daugiau kaip 10 metų dirbame atviro darbo su jaunimu principais. Dešimtmetis užaugino ne vieną jaunuolį, kurių patirtys ir prisiminimai apie praleistas akimirkas jaunimo centre yra geriausias įvertinimas ir paskatinimas dirbti toliau. Jaunimo centre gali lankytis absoliučiai visi jaunuoliai nuo 14 iki 29 metų. Čia laukiami visi! Netiki?! Patikėk, nes tarp šių sienų išnyksta visos socialinės ribos. Šiose patalpose visi yra lygūs. Penkias dienas per savaitę po šešias valandas jaunuolių visada laukia čia dirbantys du jaunimo darbuotojai.

2019-09-26

Šiaulių rajono savivaldybė per keletą pastarųjų metų atnaujino dalį svarbiausių Šiaulių rajono sporto objektų, kurie ilgus metus buvo labai prastos būklės. 2018 metų rudenį, kaip tik mokyklos 45-ojo jubiliejaus proga buvo baigta suremontuota Kuršėnų sporto mokyklos pastato išorė, šiemet – baigtas modernizuoti administracinis pastatas prie Daugėlių stadiono. Dar laukia ir paties stadiono atnaujinimas, taip pat tikimasi pagal projektą atnaujinti ir Kuršėnų sporto mokyklos vidaus patalpas, kol kas mokyklos vidui atnaujinti finansavimą dar tikimasi gauti.

2019-09-26

Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas – jau 13-tą kartą vykstanti visuotinė teisinių žinių patikrinimo akcija. Į egzaminą kviečiami registruotis ir dalyvauti visi Šiaulių rajono žmonės, mylintys savo šalį ir norintys dar geriau išmanyti pagrindinį Lietuvos įstatymą – Konstituciją.

2019-09-26

Atvėsus orams ugniagesiai šalyje pirmieji sužino apie kūrenimo sezono pradžią. Gaisrai dėl netvarkingų krosnių, židinių ir dūmtraukių šį rudenį jau sunaikino ar apgadino ne vieną dešimtį gyvenamųjų namų. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, vidutiniškai kiekvienais metais dėl netvarkingų krosnių, židinių ir dūmtraukių arba netinkamo jų eksploatavimo gaisruose žūsta apie 11 žmonių, o gyvenamuosiuose namuose kyla daugiau kaip 1000 gaisrų.

2019-09-25

 

Nacionalinis aplinkosaugos projektas „Mes rūšiuojam“ jau aštuntus metus kviečia visus Lietuvos gyventojus prisidėti prie aplinkos saugojimo ir taršos mažinimo. Saugoti gamtą ir rūšiuoti atliekas kviečia Gamintojų ir importuotojų asociacija, VšĮ Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija kartu su regioniniu atliekų tvarkymo centru.

2019-09-23

Ruduo derliaus metas, o ką daryti kai to derliaus per daug? Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras gauna informaciją iš sodų bendrijų pirmininkų bei atliekų tvarkytojų, apie tai, kad gyventojai netinkamai atsikrato vaisių krituoliais ir juos meta į mišrių komunalinių atliekų konteinerius. Norime priminti, kad vaisių krituolių negalima mesti į mišrių komunalinių atliekų konteinerius, kadangi taip susidaro sąlygos atliekų puvimui, ko pasekmė ne tik nemalonūs kvapai, bet ir antisanitarinės sąlygos konteineriuose.

2019-09-18

Rugsėjis - mokiniams ir jų tėvams, mokytojams lyg antri naujieji metai. Mokslo metus dauguma pradeda žadėdami geriau mokytis, lengviau keltis rytais ir pagaliau rasti papildomą veiklą, kuri tinka ir patinka. Tačiau tai sukelia daug iššūkių ir streso: kažkas vėl nepataikys į natą, krepšinio kamuolys praskries toli nuo lanko, o šokiai ar dailė nebedžiugins taip, kaip anksčiau. Vaikams svarbu turėti pomėgį, nes kai veikla patinka - jie lengviau susikaupia, pomėgiai padeda užmegzti pažintis ar atsipūsti po sunkios dienos mokykloje.

2019-09-17

Šeštadienį Kuršėnuose organizuojamame 8-ąjame rudens gėrybių Jomarke bus daug kūrybinių veiklų. Bus kuriamas jau tradicija tapęs lauko ir daržo gėrybių kilimas "Baltijos keliui 30", o Šiaulių rajono savivaldybės įstaigos kvies mažus ir didelius, jaunus ir pagyvenusius išbandyti savo galimybes mene, sveikatos stiprinimo akcijose, pabūti su bendraminčiais ir net sudalyvauti stebint tarakonų varžybas!

 1 2 3 4 5