2019 m. spalio 16 d., trečiadienis
Spausdinti puslapio vidurį

Naujienos
Aktualijos
2019-10-09

Kviečiame į jubiliejinę lietuviškojo kalendoriaus šventę!

2019-10-09

Spalio 8 dieną įvyko eilinis Šiaulių rajono savivaldybės tarybos posėdis, kuriame išnagrinėtas 31 sprendimo projektas, visi Tarybai pristatyti sprendimo projektai patvirtinti. Posėdį vedęs Šiaulių rajono mero pavaduotojas Česlovas Greičius padėkojo Tarybos nariams už konstruktyvias diskusijas ir priimtus svarbius gyventojams sprendimus.

2019-10-08

Spalio 7 dieną Kuršėnų ligoninėje lankėsi nuolatiniai rėmėjai iš Vokietijos, Demimo miesto, - Jaunųjų Europiečių sąjungos prezidentas Ziegfried Logall su žmona Ingrid. Labdarių šeima atvyko pasidžiaugti, kaip už jų skirtą finansinę paramą įrengtas gydytojų kabinetas, kokios įsigyta įrangos. Labdarius Kuršėnų ligoninėje pasitiko direktorė Renata Noreikaitė ir bičiuliais labdaroiams iš Vokietijos jau tapęs ligoninės kolektyvas, susitikime dalyvavo Šiaulių rajono savivaldybės tarybos nariai Rolandas Tamošaitis ir Rolandas Samuila.

2019-10-07

Spalio 4 dieną Šiaulių rajono Šilėnų mokykloje vyko mokyklos 100-mečio jubiliejaus šventė, kurioje dalyvavo visa mokyklos bendruomenė bei garbingi svečiai. Sveikinimo žodžių, padėkų ir dovanų nestokojo LR Seimo narių Juozo Rimkaus ir Rimos Baškienės padėjėja Judita Šakočiuvienė, Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Česlovas Greičius, Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Judita Šertvytienė, Kairių seniūnas Artūras Šulčius, Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro renginių organizatorė Danutė Kazlauskienė, meno vadovė Gitana Svirplienė, Kairių lopšelio-darželio „Spindulėlis“ direktorė Dalia Gricienė ir Kairių Švč. Mergelės Marijos belaisvių vaduotojos bažnyčios klebonas Rimantas Pranskaitis. Prisiminimais apie mokyklos gyvenimą pasidalino ir buvę mokyklos mokiniai.

2019-10-07

Spalio 4 dieną Šiaulių rajono savivaldybės administarcijos Švietimo ir sporto skyriaus salėje įvyko seminaras organizuojamas Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Teisės ir personalo administravimo skyriaus vyriausiosios specialistės Ingridos Venckuvienės kartu su Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos Šiaulių regiono rinkos priežiūros skyriumi. Pranešėjai: Loreta Rėkštė, Arvydas Augustinas, Algirdas Žekonis, Miglė Tamkevičienė, Danutė Simaškienė, Neringa Ginčienė supažindino gyventojus su vartotojų teisėmis, jų įgyvendinimo būdais bei kylančiais sunkumais.

2019-10-07

Šiaulių rajono savivaldybėje vykusiame posėdyje, kuriame dalyvavo Verslo tarybos atstovai – pirmininkas - Žydrūnas Grinius, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas bei generalinis direktorius, Šiaulių rajono tarybos narys Alfredas Jonuška, taip pat kooperatyvo „Šiaulių aruodas“ vadovas Raimundas Juknevičius, UAB "Grąžulas" direktorius Romaldas Adeikis ir Šiaulių rajono savivaldybės vadovai - meras Antanas Bezaras, jo pavaduotojas Česlovas Greičius, administracijos direktorius Gipoldas Karklelis, jo pavaduotoja Regina Rupšienė taip pat Architektūros ir paveldosaugos skyriaus vedėja Vilija Vaičekauskienė, Turto valdymo skyriaus vedėjas Alfredas Budrys bei Ekonomikos ir verslo plėtros skyriaus vedėja Audronė Birutienė nagrinėjo aktualius Šiaulių rajono verslui klausimus - dėl Kužių geležinkelio stoties infrastruktūros panaudojimo verslo reikmėms ir Šiaulių rajono verslo plėtros objektų sąrašo sudarymo.

2019-10-07

Atėjo tas metas, kai pradėtas statyti pėsčiųjų tiltas per Ventą Kuršėnuose. Naujasis statinys trauks ne tik originalia išvaizda, bet ir interaktyvaus ir išmanaus tilto sprendimais. Šiaulių rajono savivaldybei įgyvendinant projektą „Ventos upės viešosios erdvės Kuršėnų mieste įrengimas ir pritaikymas bendruomeniniams ir verslo poreikiams“ (iš dalies finansuojamą iš Europos regioninės plėtros fondo) Ventos upės dešiniojo kranto teritorijoje bus įrengti ne tik pėsčiųjų takai, vaikų žaidimų aikštelė, lauko treniruokliai, prieplauka, maudykla, lauko terasa bei sutvarkyta žalioji zona, bet ir pastatytas pėsčiųjų ir dviračių tiltas.

2019-10-04

2019 m. lapkričio 18 – 24 dienomis Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija kviečia švietimo, kultūros ir meno, verslo įstaigas, institucijas, organizacijas ir visus suaugusiuosius leistis į mokymosi kelionę – 20-tąją suaugusiųjų mokymosi savaitę.

Kviečiame leistis į mokymosi kelionę!

2019-10-03

Spalio 2-ąją Šiaulių rajono Kuršėnų meno mokykloje įvyko seminaras „ Žmogaus sveikata“, kurį organizavo Šiaulių r. Švietimo pagalbos centras, Šiaulių r. Kuršėnų meno mokykla ir Šiaulių valstybinė priešgaisrinė gelbėjimo valdyba. Seminaras skirtas priešgaisrinės saugos aktualijoms.

2019-10-01

Šeštadienį ir sekmadienį Šiaulių rajono Kurtuvėnų miestelis, kaip ir kasmet, rugsėjo pabaigoje, pakvietė į tradicinę šventę „Susitikime Kurtuvėnuose“. Šeštadienį Kurtuvėnų šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčioje vyko įspūdingas jungtinių chorų koncertas. O sekmadienį Kurtuvėnai pakvietė į Šv. Mergelės Marijos Belaisvių vaduotojos (Nevalnikų) atlaidus, kuriuose parapijiečiai atsisveikino su septynerius metus jiems tarnavusiu kunigu, klebonu Andriumi Valčiuku.

 1 2 3 4 5 6