2019 m. liepos 24 d., trečiadienis
Spausdinti puslapio vidurį

Naujienos
Aktualijos
2019-07-11

Šiaulių rajono savivaldybės administracijos direktorius Gipoldas Karklelis pasirašė įsakymą, kuriuo atšaukiama ekstremali situacija, susidariusi po to, kai prieš metus Šiaulių rajone buvo nustatyti Afrikinio kiaulių maro atvejai. Liepos 8-ąją Šiaulių rajono savivaldybės administracijos direktorius gavo Šiaulių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininko-valstybinio veterinarijos inspektoriaus Arūno Teišerskio raštą, kuriame teigiama, kad 2019 metais rajone nenustatyta naujų Afrikinio kiaulių maro protrūkių kiaulių laikymo vietose, todėl ekstremalią situaciją siūloma atšaukti.

2019-07-08

Šiaulių rajono savivaldybėje įvyko svarbus pasitarimas dėl Šiaulių rajono kelių aktualijų. Į susitikimą su Šiaulių rajono savivaldybės meru Antanu Bezaru, administracijos direktoriumi Gipoldu Karkleliu atvyko Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovas Vitalijus Andrejevas, Šiaulių krašto bičiulių parlamentinės grupės nariai, Šiaulių krašte išrinkti Seimo nariai Rima Baškienė, Stasys Tumėnas, Arūnas Gumuliauskas, Valius Ąžuolas, taip pat Šiaulių miesto meras Artūras Visockas bei Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis.

2019-07-08

Senajame Kuršėnų miesto parke įrengta skulptūrų kompozicija vaikams. Skulptūras neatlygintinai sukūrė kuršėniškiai tautodailininkai Raimondas Baškys ir Vaclovas Tamošaitis iš uosių, kuriuos teko paaukoti rekonstruojant V. Kudirkos gatvę Kuršėnuose. Idėja, kaip panaudoti uosio medieną ir sukurti erdvę parke vaikams, kilo Kuršėnų miesto seniūnijai ir Šiaulių rajono etninės kultūros ir tradicinių amatų centrui. Tautodailininkai sukūrė keturis stilizuotus krėslus su gyvūnų motyvais bei staliuką.

2019-07-04

Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras ir vykdomo projekto vadovas - rajono savivaldybės Turto valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas Sigitas Getneris vyko į Kairius apžiūrėti vykstančių projekto „Kairių miestelio bendruomeninės ir viešosios infrastruktūros kompleksiškas atnaujinimas“ darbų. Vykdomas projektas, tvarkoma, kuriama miestelio infrastruktūra akivaizdžiai keičia miestelio įvaizdį bei didina miestelio patrauklumą. Tai, kad miestelis įgauna naują gyvenimą, rajono vadovui džiaugėsi ne tik sutikti Kairių miestelio gyventojai, bet ir projekto rangos darbus vykdantys specialistai ir darbininkai.

2019-06-28

Birželio 21 d. asociacija „Šiaulių rajono jaunų tėvų bendruomenė“ organizavo iškylą „Šeima šeimai“. Ši iškyla organizuojama jau trečius metus iš eilės, pagal Šiaulių rajono savivaldybės finansuotą projektą  „Šeima šeimai tęstinumas“. Šiais metais renginys iš Kuršėnų miesto centro persikėlė į asociacijos „Šiaulių rajono jaunų tėvų bendruomenė“  įkurtą poilsio ir laisvalaikio zoną Daugėlių, Sodžiaus ir Pušyno sankirtoje.

2019-06-26

Šiaulių rajono savivaldybės taryba liepos 2 dienos posėdyje svarstys aktualų visiems rajono gyventojams klausimą dėl keleivių vežimo reguliariais reisais vietinio susisiekimo maršrutais tarifų. Visuose Šiaulių rajono savivaldybės tarybos komitetuose šis klausimas jau svarstytas, daug diskutuota, siūlyti įvairūs variantai, tačiau teks priimti vieną ir teisingiausią sprendimą. Tarifus peržiūrėti Šiaulių rajono tarybą privertė vis augantys nuostoliai, kuriuos reikia padengti iš rajono biudžeto lėšų, o tai reiškia - visų rajono mokesčių mokėtojų lėšomis.

2019-06-26

Šių metų birželio 22 dieną nuo ankstyvo ryto Voveriškių kaimo gyventojai darbavosi, ruošiesi Joninių šventei. Statoma palapinė, laistomos gėlės, vežama aparatūra. Birželio 22 dienos pirmasis renginys įvyko 10 val. akcija „Mokėk-kiek gali, nešiok-kol nauji“. Akcijos metu buvo galima įsigyti, demonstruoti naujus moteriškus batus. Batus asociacijai „Voveriškių bendruomenė“ dovanojo A. ir M. Gurskiai. Suaukoti per akciją pinigai bus skirti bendruomenės renginiams. Į akciją rinkosi smalsuoliai ir moterys ieškojo sau tinkamų batų, o kitos tiesiog pirmą kartą avėsi batus ant aukšto kulno ir vaikščiojo lyg ant podiumo.

2019-06-13

2019 metų gegužės 26 – birželio 1 dienomis įvyko trečiasis Erasmus+ KA2 projekto partnerių susitikimas Lietuvoje. Projekto tema – imigrantų ir pabėgėlių integracija į visuomenę, įvairių tautų kultūrinis paveldas. Šiaulių r. Bubių mokyklos bendruomenė sulaukė mokytojų ir mokinių komandų iš Turkijos, Graikijos, Lenkijos, Rumunijos ir Italijos. 

2019-06-05

Birželio 23 dieną visi kviečiami į Kuršėnų miesto parką, kur nuo 20 iki 24 valandos švęsime Jonines. Šventėje vyks tradicinės apeigos, degs Joninių laužai, rinksime žolynus, koncertuos Šiaulių rajono kolektyvai, Kuršėnų Joninių svečias - atlikėjas Paulius Stalionis. Šventėje bus batutų ir kitų atrakcijų, veiks prekybininkų mugė. Jau dabar prekybininkai laukiami registruotis dėl leidimų prekybai Kuršėnų miesto seniūnijoje.

2019-06-04

Į Šiaulių rajono bažnyčias visą vasarą kvies klasikinės ir sakralinės muzikos koncertų ciklas "Muzikinės bažnyčių naktys Šiaulių rajone".

 1 2 3 4