2019 m. birželio 19 d., trečiadienis
Spausdinti puslapio vidurį

Naujienos
Aktualijos
2019-06-13

2019 metų gegužės 26 – birželio 1 dienomis įvyko trečiasis Erasmus+ KA2 projekto partnerių susitikimas Lietuvoje. Projekto tema – imigrantų ir pabėgėlių integracija į visuomenę, įvairių tautų kultūrinis paveldas. Šiaulių r. Bubių mokyklos bendruomenė sulaukė mokytojų ir mokinių komandų iš Turkijos, Graikijos, Lenkijos, Rumunijos ir Italijos. 

2019-06-13

Antradienį į Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro salę rinkosi Šiaulių rajono savivaldybės vadovai – meras Antanas Bezaras, mero pavaduotojas Česlovas Greičius, Administracijos direktorius Gipoldas Karklelis, jo pavaduotoja Regina Rupšienė, Kuršėnų miesto seniūnijos darbuotojai, miesto gyventojai, bendruomenių atstovai, politikai susipažinti ir padiskutuoti dėl rengiamo kraštovaizdžio formavimo ir ekologinės būklės gerinimo Kuršėnų miesto Ventos upės slėnyje projekto.

2019-06-13

Kužių seniūnijos salėje įvyko gyventojų susitikimas kviečiant aptarti su VšĮ „Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“ ir Šiaulių rajono savivaldybės administracijos atstovais dėl naujų konteinerinių aikštelių įrengimo Kužių seniūnijoje. Į susitikimą atvyko Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos skyriaus vedėja Renata Ulvydienė ir vyriausioji specialistė Gražina Gumbakienė, seniūnaičiai, gyventojai.

2019-06-12

Šiaulių rajono Ginkūnų senjorų liaudiškų šokių kolektyvas „Dobilas“ dalyvavo Graikijos Hanioti mieste vykusiame tarptautiniame šokio ir dainos festivalyje. Į jį suvažiavo per 500 dalyvių iš keliolikos valstybių – Armėnijos, Ukrainos, Bulgarijos, Izraelio, Rumunijos, Rusijos, Turkijos ir kitų...

2019-06-11

Penktadienį Kuršėnų ligoninės kolektyvas ir gausiai susirinkę svečiai šventė ligoninės 70-mečio jubiliejų. Iškilmingame minėjime Kuršėnų ligoninės kolektyvą, ligoninės direktorę Renatą Noreikaitę sveikino Seimo Pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė, Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras, Šiaulių rajono tarybos nariai Vaida Gricienė, Ada Grakauskienė ir Algis Mačiulis, glaudžiai bendradarbiaujančių su Kuršėnų ligonine įstaigų - Respublikinės Šiaulių ligoninės generalinis direktorius Remigijus Mažeika, Šiaulių greitosios medicinos pagalbos stoties vyriausioji gydytoja Eugenija Kukaitienė.

2019-06-11

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (toliau – SADM) primena, kad nuo šių metų įsigaliojo pensijų kaupimo pertvarka. Tai reiškia, kad jau kaupiantys dirbantys asmenys nuo šių metų sausio pradėjo kaupti naujomis sąlygomis, o iki 2019-ųjų nekaupusiems gyventojams, kuriems dar nėra suėję 40 metų, buvo pasiūlyta pradėti kaupti pensijų fonduose nuo šių metų liepos mėnesio.

2019-06-11

Tarptautinių mainų parnerysčių projektas vykdomas jau antrus metus. Minėtame projekte dalyvauja šešios skirtingos šalys: Lietuva, Lenkija, Latvija, Bulgarija, Turkija, Rumunija. Kiekvieno suitikimo metu skirtingose šalyse yra vykdomos ir pristatomos numatytos veiklos, užduotys. Vyksta mokymai, edukacijos, kuriami produktai. Projekto tikslas supažindinti, priminti mokiniams senuosius judriuosius žaidimus. Todėl kiekvieno susitikimo metu mokiniai ir mokytojai įvairiais būdais ir metodais yra įtraukiami į kūrybiškai parengtas užduotis, veiklas.

2019-06-10

Asociacija „Šiaulių rajono vietos veiklos grupė“ 2019 m. birželio 8 d. įgyvendindama projektą „Gera būti drauge“ pagal 2019 m. nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikimo taisykles, organizavo kaimo bendruomenių sąskrydį. Lėšas projektui įgyvendinti skyrė Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija 2019 m. birželio 5 d. įsakymu Nr. 3D-342 „Dėl projektų, kuriems skiriama valstybės parama pagal 2019 metų žemės ūkio, maisto ir kaimo plėtros skatinimo programos (01 01) priemonę „Parama kaimo bendruomenėms“ (01 001 01 03 09), sąrašo patvirtinimo“.

2019-06-10

Ką tik baigėsi respublikinis kuriančio jaunimo (organizatorių nurodytas dalyvių amžius – iki 23 metų) kūrybinių darbų konkursas ,,Sapnuojančio medžio pavėsy“, skirtas poeto Vytauto Mačernio 98– osioms g. metinėms paminėti. Dvi Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos mokinės – Emilija Čepaitė ir Danutė Pleskūnaitė– panoro dalyvauti konkurse, todėl vertinimo komisijai pateikė kūrybinius darbus.

2019-06-06

Kuršėnų ligoninei šį sekmadienį, birželio 9-ąją, sukanka lygiai 70 metų. Per šiuos metus ligoninė gelbėjo gyvybes, padėjo atstatyti sveikatą nebesuskaičiuojamai daug kuršėniškių, Šiaulių rajono gyventojų. Per 70 metų pasikeitė ne viena gydytojų, medicinos darbuotojų karta. Ne kartą keitėsi ir pati ligoninė. Buvo visko – ir pakilimų, ir baimės, kad ligoninės Kuršėnuose apskritai gali nebelikti. Savo jubiliejų Kuršėnų ligoninė pasitinka pasikeitusi ne tik statusu, bet ir išvaizda bei plačiai atvertomis paradinėmis durimis. O sveikatos apsaugos ministerija Kuršėnų ligoninę teikia pavyzdžiu daugeliui Šiaulių apskrities ir visos Lietuvos rajonų ligoninių, kaip reikia tvarkytis ir gyventi, kaip teikti reikiamą pagalbą žmonėms ir būti labai reikalingais. Šventinis 70-ojo jubiliejaus minėjimas vyks penktadienį, birželio 7-ąją, Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro parodų salėje, pradžia 14 valandą.

 1 2 3