2019 m. birželio 20 d., ketvirtadienis
Spausdinti puslapio vidurį

Naujienos
Aktualijos
2019-06-19

Birželio 22-ąją prasideda jau antrąjį sezoną rengiamas klasikinės ir sakralinės muzikos koncertų ciklas „Muzikinės bažnyčių naktys Šiaulių rajone“. Šių metų koncertų ciklo atidarymas prasidės šeštadienį 21 valandą Kuršėnų šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje, kur pakviesti koncertuoti ypatingi svečiai – Panevėžio muzikinio teatro simfoninis orkestras, vadovaujamas Vidmanto Kapučinsko, ir solistė Laima Česlauskaitė, atliksiantys programą „Pakylėk mane iki dangaus“.

2019-06-19

Birželio 15 dieną Kuršėnuose vyko pirmasis solistų, ansamblių, chorų festivalis- konkursas „Vasaros šokis“, skirtas Benjamino Gorbulskio kūrybai. Į pirmą kartą Kuršėnuose rengiamą festivalį- konkursą atvyko atlikėjai iš Kelmės, Šilutės, Panevėžio, Radviliškio rajonų, Pagėgių savivaldybės, Kaišiadorių, kurie sukūrė tikrą muzikos, dainos, vasariškos nuotaikos šventę.

2019-06-19

Voveriškių mokykloje surengta popietė, kurioje prisiminta Vidmantė Jasukaitytė - rašytoja, Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo signatarė, Lietuvos rašytojų sąjungos narė ir Lietuvos moterų sąjungos įkūrėja, poetė, sesuo ir mama. Mokyklos svečius pasitiko buvusios Voveriškių mokyklos mokinės, fotografės Monikos Pocienės fotografijų, kuriose užfiksuoti gimtieji Vidmantės Jasukaitytės Pumpučiai, paroda „Grįžimas namo“.

2019-06-18

Šiaulių rajono savivaldybės įmonių ir įstaigų vadovai ir / ar atsakingi už korupcijos prevenciją įstaigose asmenys 2019-06-18 dieną dalyvavo Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdybos organizuotame metodinės pagalbos renginyje korupcijos pasireiškimo nustatymo klausimais. Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdybos Korupcijos prevencijos poskyrio viršininkė Rita Šikšnienė pranešime ,,Antikorupcinės aplinkos kūrimas“ supažindino su korupcijos samprata, labiausiai paplitusiomis korupcijos formomis, pristatė sociologinio tyrimo rezultatus.

2019-06-18

Mylėk probočių kapus garbingus,

Kur amžiais ilsis Tėvynės sūnūs.

Mylėk tuos amžius vardais garsingus

Kurie išugdė tautos galiūnus. (Maironis)

2019-06-17

2019 m. birželio 14 d. Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekoje buvo organizuojamos kūrybinės dirbtuvės „Šeimos vakaras su Lego“, kuriame dalyvavo tėveliai su vaikais. Užsiėmimo metu šeimos turėjo galimybę konstruoti ir programuoti su „LEGO WeDo 2.0, mokomaisiais rinkiniais „Fishertechnik“.

2019-06-17

Savivaldybėje lankėsi Ukrainos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje ponas Volodymyras Yatsenkivskis su žmona bei ambasados darbuotojais. Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras pasidžiaugė svečių apsilankymu savivaldybėje ir išreiškė viltį, kad ukrainiečiai pasiūlys daug minčių draugystės tarp Šiaulių rajono ir Ukrainos regionų plėtrai.

2019-06-17

UAB „Eurointegracijos projektai“ Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro užsakymu organizuoja viešas paskaitas tema „D.U.K apie užkrečiamąsias ligas ir vakcinaciją“. Paskaitų metu siekiama plėsti visuomenės informuotumą apie užkrečiamąsias ligas ir vakcinacijos reikšmę. Paskaitas ves Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro specialistai.  Paskaitos vyks tris dienas, jų metu bus nagrinėjamos aktualijas atitinkančios temos:

2019-06-17

Birželio 14 dieną Šakynoje vyko renginys, skirtas Gedulo ir vilties dienai atminti.
Šakynos mokyklos mokiniai kartu su mokytojais, Šakynos bendruomenės nariai rinkosi į aikštelę prie kultūros namų. Čia visų laukė Šiaulių policijos Bendruomenės pareigūnai, kurie supažindino su saugaus eismo taisyklėmis, priminė, kaip teisingai ir saugiai reikia eiti kolonoje.

2019-06-17

Birželio 26 dieną 16 valandą Šiaulių rajono savivaldybės administracijos salėje vyks Šiaulių rajono savivaldybės seniūnaičių sueiga.
Sueigoje dalyvaus naujai išrinkti Šiaulių rajono savivaldybės seniūnaitijų seniūnaičiai.
Sueigos darbotvarkė: Savivaldybės vadovų sveikinimo žodis; seniūnaičių kompetencija, teisės ir pareigos; seniūnaičių atstovų rinkimai į Šiaulių rajono savivaldybės tarybos sudaromas komisijas.

 1 2 3