2019 m. lapkričio 19 d., antradienis
Spausdinti puslapio vidurį

Naujienos
Aktualijos
2019-11-18

2019 m. lapkričio 14 d. Šiaulių rajono kultūros centro Šakynos filialo salėje surengta popietė „Gyvenimo mano kelionėj tiek brastų buvo, seklumų...“, skirta Antano Budzinsko knygos „Vienatvė – draugė mano...“ pristatymui. Antanas Budzinskas (1940–2006) – Šakynos krašto šviesuolis, kraštotyrininkas, bibliotekininkas, literatas, jo darbų kraitėje: trys romanai, daug apsakymų, apysakų, pjesių, humoreskų, epigramų, eilėraščių, straipsnių, parengta daug vertingų, brandžių kraštotyros darbų, vertimų iš rusų kalbos...

2019-11-18

Lapkričio 16-ąją Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro pagyvenusiųjų liaudiškų šokių grupės „DIEMEDIS” kolektyvas su talentingaja vadove - viena garsiausių Šiaulių rajono choreografių Egidija Šėgždaite pakvietė į kolektyvo 25-mečio minėjimą. Puikios nuotaikos gūsis, liaudies tradicijomis paremti šokiai, darnus ir draugiškas kolektyvas - tai "Diemedžio" šventės ir kasdienybė, laimėjimai ir tvirtybė.

2019-11-18

Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras ir Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Judita Šertvytienė apsilankė Voveriškių mokykloje. Vizito tikslas – susipažinti ir įvertinti, kaip funkcionuoja nuo rugsėjo mėnesio įkurta nauja ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų grupė, bei apžiūrėti naujas bibliotekos patalpas.

2019-11-18

Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų konkursas – pratęstas. Daugiausiai socialinės atsakomybės srityje nuveikusios įmonės paraiškas kviečiamos teikti iki 2019 m. lapkričio 15 d. Pasinaudoti galimybe laimėti vieną iš apdovanojimų ypač raginamos labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės.

2019-11-14

Kuršėnuose, Lietuvos automobilių kelių direkcijai priklausančio magistralinio kelio A11 Šiauliai-Palanga 26,032 kilometre, kur yra viena pavojingiausių rajono perėjų, buvo įrenginėjami greitį mažinantys ir saugumą užtikrinantys kalneliai. Pamatęs, kad per įrengtus kalnelius mašinos juos pervažiuoja net nesumažinusios greičio ir nė kiek neužkliūdamos, Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras ne be apmaudo ištaręs: „Negerai... Poveikio gali ir nebūti ...“ rinko Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovo Vitalijaus Andrejevo telefono numerį. Jam neatsakius, meras iš karto susisiekė su Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininku Ramūnu Sarapu.

Papildyta: 17.10 valandą Šiaulių rajono merui perskambino Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovas Vitalijus Andrejevas ir pranešė, kad pats asmeniškai nedelsiant pasižiūrės projektą ir įvertins, ar tikrai suprojektuoti tinkami kalneliai, ar jie realiai užtikrins eismo saugumą.

2019-11-14

Šiaulių regiono plėtros tarybos pirmininkas, Šiaulių meras Artūras Visockas ir Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras įteikė puokštę gėlių ir skyrė pačius gražiausius padėkos žodžius Regioninės plėtros departamento Šiaulių apskrities skyriaus vedėjai Daliai Dijokaitei. Šis penktadienis - paskutinė jos darbo diena.

2019-11-14

Ateinančių metų sausio 13 d. VSAT Pasieniečių mokykloje bus organizuojami Pasieniečio įvadinio mokymo kursai. Turintieji aukštąjį universitetinį arba aukštąjį neuniversitetinį bei aukštesnįjį išsilavinimą ir nepriekaištingos reputacijos asmenys kviečiami rinktis šiuos mokymo kursus ir per 15 savaičių tapti pasieniečiais.

2019-11-13

Lapkričio 12 dieną, antradienį, posėdžiavusi Šiaulių rajono savivaldybės taryba per tris valandas baigė darbą ir priėmė gyventojams svarbių sprendimų biudžeto, švietimo, socialinio būsto ir patalpų nuomos, gatvių pavadinimų, vietinės rinkliavos ir kitais klausimais.

2019-11-13

Ir kai sugrįšim iš kelionių,

Pavargę ir seni labai,

Priglauski, Žeme, mūsų kūnus,

O amžinybėj liks darbai.

Antanas Budzinskas eil. „Žemė“, 2002

2019-11-13

Lapkričio 8 d. Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro salėje rinkosi vaikai mėgstantys ne tik skaityti, bet ir norintys jas rekomenduoti kitiems. Renginio vedėja, Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja Joneta Filinskė džiaugėsi tokiu gausiu būriu vaikų iš viso Šiaulių rajono: Gruzdžių, Kužių, Naisių, Kuršėnų. Atrankiniame ture parodyta 11 pasirodymų įvairiose amžiaus grupėse.

 1 2 3