Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Apleistų pastatų likvidavimas

„Apleistų pastatų ir kitų aplinką žalojančių objektų likvidavimas Šiaulių rajone“

Projekto vertė: 90 848,41 eur.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis:

Projekto finansavimo šaltiniai: Europos regioninės plėtros fondas, Šiaulių rajono savivaldybės administracijos lėšos.

 

Pagerinti aplinkos kokybę tvarkant kraštovaizdį Šiaulių rajone, tikslui pasiekti bus likviduoti Piktuižių ir Žarėnų kaimuose bešeimininkiai, apleisti, aplinką žalojantys, darkantys kraštovaizdį, keliantys pavojų aplinkai bei žmonių gyvybei ir sveikatai, statiniai. Projekto įgyvendinimo vieta – Šiaulių rajono savivaldybės teritorija, Šakynos seniūnija, Piktuižių ir Žarėnų kaimai. Piktuižių kaime bus likviduota buvusi karvidė. Žarėnų kaime bus likviduotas dvaro tvartas. Statiniai Šiaulių apylinkės teismo sprendimu yra pripažinti neturintys savininko, sąžiningo įgijėjo ar teisėto valdytojo ir perduoti Šiaulių rajono savivaldybės nuosavybėn (2009 m. sausio 26 d. Šiaulių rajono apylinkės teismo sprendimas Nr. 2-136-459-2009).

 

Projekto tikslas

Pagerinti aplinkos kokybę tvarkant kraštovaizdį Šiaulių rajone.

 

Projekto veiklos

Piktuižių kaime buvusios karvidės ir Žarėnų kaime buvusio dvaro tvarto likvidavimas, sutvarkant griuvėsių teritorijų plotus.

 

 

Projekto rezultatai

Įgyvendinus projektą „Apleistų pastatų ir kitų aplinką žalojančių objektų likvidavimas Šiaulių rajone“ buvo pagerinta aplinkos kokybė, kadangi buvo sutvarkytas kraštovaizdis Šiaulių rajone. Projekto metu likviduoti Piktuižių ir Žarėnų kaimuose bešeimininkiai, apleisti, aplinką žalojantys, darkantys kraštovaizdį, keliantys pavojų aplinkai bei žmonių gyvybei ir sveikatai, statiniai. Piktuižių kaime buvo likviduota buvusi karvidė, o Žarėnų kaime dvaro tvartas.

 

 

 

 

Projekto vadovas

Edmundas Žalys, Turto valdymo skyriaus, pastatų priežiūros poskyrio vedėjas

tel. 8 (41) 437659. el. p. edmundas.zalys@siauliai-r.sav.lt

                     

             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informacija atnaujinta 2020-08-18 10:51