Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos

KAIRIUOSE DAR VIENAI DARŽELINUKŲ GRUPEI IEŠKOMA TINKAMŲ PATALPŲ

2020-05-28 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos

Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras, jo pavaduotojas Česlovas Greičius bei Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Judita Šertvytienė trečiadienį lankėsi Kairiuose įsikūrusiose švietimo įstaigose – mokykloje bei lopšelyje-darželyje „Spindulėlis“, kur susitiko su įstaigų vadovais – mokyklos direktoriumi Artūru Kulikausku ir darželio vadove – Dalia Griciene.

Įstaigų vadovai pristatė, kad ir Kairių mokykla, ir darželis „Spindulėlis“ dalį savo patalpų remontuoja, atnaujina. Į darželį po karantino jau sugrįžo ir veikia dvi grupės vaikų. Nuo pirmadienio į darželį grįš dar viena grupė ugdytinių.

Taip pat diskutuota ir apie ikimokyklinio bei priešmokyklinio amžiaus vaikų ugdymą. Kairių mokykloje veikia 10 valandų priešmokyklinė grupė, o darželyje „Spindulėlis“ – keturios ikimokyklinukų grupės. Kadangi yra didelis dar vienos ikimokyklinukų grupės poreikis, o darželyje laisvų patalpų nebėra, svarstoma, kokiose patalpose dar viena darželinukų grupė galėtų veikti, jeigu ji būtų įkurta. Kairių mokykloje yra dalis laisvų patalpų. Mokyklos patalpose yra įsikūręs ir Kairių vaikų dienos centras, kurį įsteigė VšĮ „Mūsų draugas“. Kadangi tai Savivaldybės patalpos, jos taip pat apžiūrėtos ir įvertintos.

Šiaulių rajono savivaldybės vadovai taip pat apžiūrėjo mokyklos aplinką, atnaujinamas ir jau atnaujintas miestelio viešąsias erdves, Kairių bendruomenei atveriamą naująjį sporto aikštyną, kurio taip laukė visi aktyvų laisvalaikį mėgstantys miestelio gyventojai.

Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Rita Žadeikytė

Autorės nuotraukos

Sutikimas viešinti gautas

Informacija atnaujinta 2020-05-28 15:35

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}