Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos

GERUMO ANGELAS APLANKĖ GRUZDŽIŲ KRAŠTO ŽMONIŲ ŠIRDIS

2020-01-21 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos

Sausio 17 d. Šiaulių rajono kultūros centro Gruzdžių filiale vyko padėkos vakaronė  „Gerumo angelas“. Kultūros darbuotojai, seniūnė Nijolė Bagdonavičienė, Gruzdžių krašto bendruomenės pirmininkė Deimantė Radžvilė, dėkojo visiems, kurie savo idėjomis, darbais prisideda prie miestelio kultūrinio gyvenimo. Už muzikinę veiklą garsinat Gruzdžius padėkos įteiktos: Livetai Blinstrubytei; Ričardui Šemetui ir Gintarui Dzidolikui. Kalėdiniu laikotarpiu Gruzdžių  miestelio  Nepriklausomybės aikštė buvo pasipuošusi sapnų gaudyklėmis ir išskirtinio dydžio žaisliukais. Antri metai iš eilės organizuojamos akcijos  „Kalėdinė fantazija“ ir „Kalėdų sapnas“. Kurios šventiniam laikotarpiui suteikia dar daugiau nuoširdumo ir grožio. Akcijos dalyviams padėkota už dalyvavimą.

„Kalėdinės fantazijos“ akcijoje žaisliuką kūrė: Gruzdžių vaikų socializacijos centras; Gruzdžių lopšelis darželis „Puriena‘‘; Augustino Griciaus bibliotekos kolektyvas; „Tomer‘s“ baldų įmonės kolektyvas; UAB „Milkintynė“ kolektyvas; UAB „Grąžulas“ kolektyvas; Gruzdžių krašto bendruomenė; VšĮ Gruzdžių ambulatorijos kolektyvas; Nijolė Petravičienė ir kt. Vardinės padėkos įteiktos naujiems dalyviams:  Laurai ir Žydrūnui Serbams; Romualdai ir Stasiui Vaičiuliams; UAB „Baltic champs” kolektyvui. Akcijoje „Kalėdų sapnas“ sapnų gaudykles kūrė: Gruzdžių lopšelio darželio „Puriena‘‘ „Pelėdžiukų‘‘ grupės vaikučiai kartu su mokytoja Gintare Tautkiene; Neįgaliųjų draugijos kolektyvas; Emilija Povilaitienė; Kazimiera Satkauskienė; Indra Kvašienė; Nijolė Raustienė ir kt. Seniūnė Nijolė Bagdonavičienė už kalėdinių dekoracijų kūrimą padėkojo seniūnijos darbuotojams Dianai Petravičienei ir Alvydui Zavelovui.

Gruzdžių krašto bendruomenės atstovai Deimantė Radžvilė ir Vytautas Gugas paskelbė visus metus vykusio konkurso „Aktyviausias gruzdietis“ laimėtoją. Gruzdžių krašto tarybos nariai vienbalsiai nutarė apdovanojimą skirti jauniausiai konkurso dalyvei - Gustei Grigaitytei, kuriai šventės metu bendruomenės atstovai įteikė pagrindinį prizą - planšetinį kompiuterį.   Konkurso tikslas buvo atkreipti visuomenės dėmesį į aktyvius ir savo darbais prisidedančius prie bendruomenės veiklos ir už tai jiems padėkoti.

Koncertą pradėjo Užvenčio liaudiškos muzikos kapela „Venta“ vadovas  Algimantas  Butnorius, muzikantai linksmino visus smagiomis dainomis, kurios sutelkė visus į ratelį. Koncerte pasirodė Gruzdžių meno mėgėjai su naujomis 2020 metams skirtomis koncertinėmis programomis. Vakarą užbaigė muzikantas Algis ir 2012 m. projekto „Lietuvos talentai“ nugalėtojas Marius Petrauskas iš Mažeikių r. Šventės metu vyravo puiki nuotaika, liejosi dainos, sukosi poros.

Gruzdžių seniūnijos ir Gruzdžių krašto bendruomenės informacija ir nuotraukos

Sitikimas viešinti gautas

Informacija atnaujinta 2020-01-21 09:35

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}